Koncert Pink w Warszawie. Gwiazda oczarowała wszystkich!

W 2019 roku, w najważniejszych miastach w Polsce wystąpiło już wiele sławnych i uznanych wokalistów. Jednak to na warszawskim stadionie Pink zaskoczyła wszystkich swoim show. Ten, kto nie był niech żałuje! 

Pink, a właściwie Alecia Beth Moore to amerykańska piosenkarka, tancerka i aktorka. Jest znana z tworzenia utworów z gatunku pop-rock. Swoją karierę rozpoczęła w w wieku czternastu lat, pisząc piosenkę o tytule Generation X. Mając szesnaście lat dołączyła do zespołu Choice, który zauważył właściciel największej wytwórni muzycznej. Wkrótce, zaproponował artystce karierę solową.

Pseudonim Pink pochodzi z filmu Wściekłe psy w reżyserii Quentina Tarantino, w którym jedna z postaci nosiła nazwę Mr. Pink. Z popularnym przezwiskiem wiążą się słowa, które bardzo często wokalistka powtarza:

Wszyscy mamy czerwoną krew, wszyscy płaczemy czystymi łzami, wszyscy krok po kroku, w tej niekończącej się wędrówce, próbujemy odnaleźć znaczenie życia i miłości.

POPULARNE  Irina Shayk po rozstaniu z Cooperem spotyka się z partnerem Lady Gagi?

Koncert Pink w Warszawie!

20 lipca, tego roku, na PGE Narodowym w ramach trasy Beautiful Trauma World Tour wystąpiła Pink. Dwugodzinne show oczarowało wszystkich fanów tej artystki. Na scenie nie zabrakło słynnych hitów: Just like a pill, Just Give Me a Reason, F*** Perfect, Get the Party Started, a także popisów akrobatycznych!

Pink oprócz przemyślanych choreografii tanecznych przygotowała dla swoich wielbicieli wrażenia jakich mało na występach u piosenkarek pop. Gwiazda bowiem, dzięki linom wznosiła się na nad tłumem, wykonując salta! Kończąc koncert wybrała piosenkę So What, w której rytm wykonywała figury akrobatyczne, znajdując się pod samą iglicą stadionu.

Z pewnością, był to niezapomniany występ, którego każda inna gwiazda może pozazdrościć. Brawo Pink!

POPULARNE  Beyonce na premierze nowego filmu! Wyglądała zjawiskowo!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: