Zenek Martyniuk ratuje małżeństwo syna. Jak do tego doszło, nie wiemy

0
Zenek Martyniuk
Fot. Instagram

Życie to są chwile, ulotne jak motyle… O tym wie syn twórcy tego hitu, Daniel Martyniuk.  Celebryta przeżył mnóstwo szczęśliwych i przykrych momentów. O wszystkich oczywiście opowiada na Instagramie. Niedawno poinformował całą Polskę o rozwodzie z Eweliną Golczyńską. Teraz jednak, dzięki interwencji ojca zmienił decyzję i żadnego rozstania nie będzie. 

Daniel Martyniuk to syn Zenona i Danuty. Od najmłodszych lat był rozpieszczany przez swoich rodziców. Chociaż jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych (ojciec koncertował po całej Polsce i za granicą), to w przyszłości początkowo radził sobie bardzo dobrze. Uwielbiał żeglarstwo, dlatego przez pewien czas podróżował po całym świecie,  pracując na statku.

I tutaj sielanka się kończy. Ukochany syn przysporzył bowiem wielu zmartwień. Daniel był oskarżony o naruszenie nietykalności policjantów, a także o posiadanie narkotyków. To nie koniec…, biorąc ślub z Eweliną nikt nie spodziewał się głośnych afer czy odwiedzin policji w mieszkaniu Martyniuków.

Niedawno jedyny syn Martyniuków poinformował swoich obserwujących o rozwodzie z Eweliną:

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło.

ZOBACZ:
Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem!

Zenek Martyniuk walczy o małżeństwo syna

Tydzień po ogłoszeniu rozwodu, Daniel zaskoczył kolejną nowiną:

Cześć, siemanko! Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną i Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu – powiedział młodszy Martyniuk.

Taka decyzja nie zostałaby podjęta, gdyby nie prośba ojca o uspokojenie się i przemyślenie swoich słów:

Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w Internecie takich tekstów – powiadomił Zenon w wywiadzie z Faktem.

Rodzina musi trzymać się razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety, młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę. On pojechał do Eweliny i ona z wnusią przyjeżdża do Białegostoku, gdzie syn ma mieszkanie. Staramy się z żoną kontrolować sytuację – oznajmił zmartwiony Zenon.

ZOBACZ:
Joanna Moro ma nową fryzurę. Czy to "zmiana na lepsze"?