„Piękni i młodzi”, i już niesamotni! Rozwiedzeni piosenkarze mają nowych partnerów

0
Piękni i młodzi
Fot. Instagram

Kilka lat temu Magdalena i Dawid Narożni, a także Daniel Wilczewski postanowili stworzyć zespół disco polo o nazwie Piękni i młodzi. Nikt wtedy nie pomyślałby, że trójka muzyków nagra świetne utwory, które cała Polska będzie nucić odkąd usłyszy pierwszy fragment melodii. Według najnowszych doniesień, małżeństwo Narożnych rozwiodło się pod koniec czerwca i już mają nowych partnerów!

Muzyczne trio powstało w 2012 roku w Łomży. Początkowo Magdalena i Dawid występowali w innych formacjach muzycznych. Później założono grupę, do której dołączył Daniel. Swoją karierę zaczęli od występów na weselach.

W 2013 roku, w serwisie YouTube, pojawił się teledysk do piosenki Niewiara, który miał ponad 34 milionów wyświetleń. Utwór uzyskał tytuł Hit 2013. W listopadzie ukazała się kolejna piosenka o tytule Kocham się w Tobie, którą wysłuchało 53 miliony osób.

Następne utwory również okazały się strzałem w dziesiątkę. Prawdziwi fani disco polo na pewno znają te kompozycje: Ona jest taka cudowna, Wyśmienicie, Zastanawiam się, Tak już bez Ciebie, Jedno słowo. 

ZOBACZ:
Zenek Martyniuk ratuje małżeństwo syna. Jak do tego doszło, nie wiemy

Piękni i młodzi już po rozwodzie!

21 czerwca, tego roku, Magda i Dawid poinformowali swoich fanów o rozwodzie. Po zamieszczeniu informacji, która zaskoczyła miłośników ich twórczości, frontmanka znalazła się w szpitalu.

Wokalistka swój pobyt na oddziale pokazywała obserwującym, którzy przeanalizowali wymowne wpisy i zdjęcia, na których Magda trzyma bukiet kwiatów. Niedawno artystka wyjechała do Miami z tajemniczym mężczyzną. Na jednym ze zdjęć, Narożna trzyma wytatuowaną dłoń.

Okazuje się, że były mąż Narożnej w tym samym czasie zaczął się spotykać z Joanną, która na Instagramie opublikowała zdjęcie z pięknymi, czerwonymi różami, które dostała od Dawida.

Spodziewaliście się tego, że tak szybko znajdą drugą połówkę?

ZOBACZ:
Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem!