Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa zaskoczyła wszystkich!

Beata Kozidrak
Fot. Instagram

Netflix w ostatnim czasie przechodzi samego siebie. Pomysłowe spoty zaskakują, ale i zachęcają do obejrzenia kolejnych sezonów świetnych seriali. Orange is the new black  to amerykański komediodramat, który stał się hitem. W promocji nowego i ostatniego sezonu wystąpiła Beata Kozidrak! 

Beata Kozidrak to popularna wokalistka zespołu Bajm, a także legenda polskiej muzyki. Trudno nam wskazać osobę, która nie zna takich przebojów: Co mi Panie dasz, Józek, nie daruję Ci tej nocy, Myśli i słowa.  

Orange is the new black to serial stworzony przez Jenji Kohan i wyprodukowany przez Lionsgate Television oparty na książce Dziewczyny z Danbury. Orange Is the New Black Piper Kerman 

Komediodramat opowiada o Piper Chapman, która została skazana na 15 miesięcy przebywania w żeńskim więzieniu. W produkcji poznajemy historie kobiet z różnych klas społecznych. W serialu dramatyczne sceny połączone są z zabawnymi rozmowami bohaterek. 

"Piękni i młodzi", i już niesamotni! Rozwiedzeni piosenkarze mają nowych partnerów

Beata zaskoczyła wszystkich!

W spocie widzimy rozmowę więźniarek z Beatą, która później zdziera swoje ubranie i wygląda niczym prawdziwa gwiazda, śpiewając piosenkę Lola, Lola.  

Fani są zachwyceni rolą 59-latki, która musimy przyznać wypadła świetnie. 

Przypominamy, że w poprzednim spocie wystąpiła Magda Gessler. Która gwiazda zagrała lepiej według Was? 

https://www.instagram.com/p/B0fdO_iltXr/

Agnieszka Kaczorowska urodziła. Maciej Pela: "Moja żona to bohaterka"