Doda miała wypadek. Fani zmartwieni

Doda
Fot. Instagram

Wokalistka zespołu Virgin uwielbia zaskoczyć swoich fanów spektakularnym show. Mnóstwo pięknych kreacji i efekty specjalne to coś, bez czego koncert nie może się odbyć. Trwa trasa koncertowa artystki. Na scenie w Rabie Wyżnej Doda miała wypadek. 

Dorota Rabczewska-Stępień urodziła się 15 lutego 1984 w Ciechanowie. Od najmłodszych lat interesowała się sportem oraz śpiewaniem. Wystąpiła na Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce, gdzie zdobyła brązowy medal w biegu na 100 m. 

W 1997 roku uczęszczała do Studium Wokalnego Elżbiety Zapendowskiej w Warszawie. Następnie występowała w Teatrze Buffo. Szybko jednak zrezygnowała z tej pracy, z powodu niezbyt przyjemnej współpracy z Januszem Józefowiczem. 

Kilka lat później wzięła udział w przesłuchaniach do nowo powstałego zespołu o nazwie Virgin. W wieku 16 lat wygrała casting i podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska.  

Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa zaskoczyła wszystkich!

Piosenkarka zaśpiewała wiele hitów: Szansa, 2 bajki, Dżaga, Rany, Dziękuję, Bad girls, Wkręceni, Riotka. 

Doda miała wypadek!

W niedzielę Dorota Rabczewska miała koncert w miejscowości Raba Wyżna, w województwie małopolskim. Swój występ miała zacząć od pojawienia się na podeście, niestety stało się inaczej.  

Portal SE.pl potwierdził informacje o tym, że linka w zapadni zerwała się i spadła razem ze stojącą na niej Dodą. Na szczęście Rabczewskiej nic się nie stało i dalej poprowadziła koncert. 

Fani jednak byli bardzo zmartwieni: 

Ludzie zaczęli piszczeć. Wszyscy zamarli. Ale Doda za chwilę sama wygrzebała się z tej dziury, wdrapała na podest i wystrzeliła z bazuki. Była profesjonalna. Miała na sobie pelerynę, więc nie było jej łatwo – oznajmił świadek wydarzenia SE.pl 

"Piękni i młodzi", i już niesamotni! Rozwiedzeni piosenkarze mają nowych partnerów
Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.