Szykuje się afera roku? „Ewa Minge czuje się urażona”

Ewa Minge

Myśleliśmy, że w świecie show-biznesu usłyszeliśmy i zobaczyliśmy już wszystko. Słowa jednego z dziennikarzy sprawiły, że zmieniliśmy zdanie. Od kilku dni, komentarz Michała Figurskiego jest na językach wielu mediów. Zaatakowana przez 46-latka Ewa Minge nie kryje żalu. 

Ewa Minge urodziła się 23 maja 1967 roku w Szczecinku. To projektantka mody. Jest założycielką marki Eva Minge, która projektuje ubrania sportowe, biznesowe oraz wieczorowe. Jej kreacje zakładały między innymi: piosenkarki Kelly Rowland i Cheryl Cole, a nawet spadkobierczyni wielkiej fortuny, Paris Hilton.

Michał Figurski urodził się 16 maja 1973 roku w Moskwie. To prezenter, producent radiowo-telewizyjny, a także dziennikarz muzyczny. Współpracował z wieloma stacjami radiowymi: od 1995 roku z Radiem Zet, później w Radiu Kolor. Przez jakiś czas pracował w TVP, gdzie prowadził Przeboje Jedynki.

Przypominamy, że mężczyzna kilkukrotnie był oskarżany o o rasizm i szerzenie nienawiści (wraz z Kubą Wojewódzkim). 19 grudnia 2012 roku dziennikarz otrzymał antynagrodę o nazwie Hiena Roku, nadaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

Beata Kozidrak walczy o swoje zdrowie. Artystka trafiła do szpitala!

Ewa Minge została obrażona przez znanego dziennikarza!

W poniedziałek, Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski prowadzili audycję o nazwie Najgorsze państwo świata. W pewnym momencie rozmówcy stwierdzili, że pisarze science-fiction powinni mieć swój udział w rozwoju medycyny. Dalszym tematem okazały się, że przeszczepy twarzy.

To właśnie w tej chwili, doświadczony dziennikarz postanowił zabłysnąć swoim intelektem i zapytał:

Słuchaj, jak się nazywa ta projektantka z burzą rudych loków?

Korwin-Piotrowska odpowiedziała, że jest to Ewa Minge, na co mężczyzna postanowił nadal drążyć temat:

Od kogo ona tę twarz przeszczepiła?

Ewa Minge z wielkim żalem zareagowała na słowa 46-latka, dlatego opublikowała swój komentarz na ten temat w mediach społecznościowych:

Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny, z burzą mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową, poza słowotokiem i podżeganiem do hejtu. Mój przegląd mediów szaleje od wczoraj, panie redaktorze, czy na pana korzyść? Czy zrobił już pan karierę na mojej twarzy?

Nie tylko celebrytki stanęły murem za stylistką, ale i internauci, którzy nie popierali zachowania Figurskiego. Żadna z osób, nie powinna paść ofiarą tak przykrych słów. Według najnowszych doniesień, prezenter przeprosił 52-latkę.

Beata Szydło świętuje wesele syna. Kto z polityków zagościł na ceremonii?