Odmieniona Dagmara z „Królowych życia” zachwyca swoją stylizacją

Dagmara

Bohaterka popularnego reality show TTV ostatnio nie miała łatwo. W maju miała wypadek samochodowy, co skończyło się długim pobytem w szpitalu. Wielbiciele dotychczas uśmiechniętej 51-latki zaczęli drżeć ze strachu o stan kobiety. Na szczęście dzisiaj ulubienica mediów czuje się o wiele lepiej i przede wszystkim odmieniona zachwyca swoją stylizacją.

Dagmara Kaźmierska mieszka w Kłodzku. Razem z Jackiem i Edytą, a także synem Conanem idzie przez życie z niekończącą się radością i pozytywną energią. Dobre serce i ostry charakter imponuje wielu fanom.

Pomimo kolorowej teraźniejszości, niektórzy mieszkańcy Kłodzka nie mogą zapomnieć o mrocznej stronie królowej. Mowa tutaj o biznesie, który prowadziła Kaźmierska.

Klub Heidi był agencją towarzyską, gdzie kobiety świadczyły usługi seksualne za pieniądze. 51-latka po ujawnieniu wszystkich szczegółów współpracy z kobietami przebywała kilka miesięcy w więzieniu.

W "The Voice of Poland" nerwowa atmosfera. Widzowie zaniepokojeni

Dagmara zachwyca

Po kilku tygodniach spędzonych w szpitalu, Kaźmierska potrzebowała szybkiej regeneracji. Na Instagramie królowej mogliśmy zobaczyć przede wszystkim dużo zdjęć z przyjaciółmi i rodziną. Z pewnością bliscy sprawili, że kobieta miała wspaniały humor.

Niedawno jedna z publikacji zaskoczyła nas. Dagmara na zdjęciu nie dość, że wyglądała pięknie i promiennie, to jeszcze zaprezentowała się w stylizacji, która nas oczarowała.

Czyżby królowa życia porzuciła futra i postawiła na prostotę i klasykę?

Dagmara
Fot. Instagram
Beata Szydło świętuje wesele syna. Kto z polityków zagościł na ceremonii?
Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.