W „The Voice of Poland” nerwowa atmosfera. Widzowie zaniepokojeni

The Voice of Poland
Fot. Instagram

Okazuje się, że oprócz pojedynków muzycznych, w programie pojawią się również pojedynki na słowa. Jak donosi Fakt, na planie hitu dwójki panuje nerwowa atmosfera, a to za sprawą sprzeczek pomiędzy młodymi trenerami. Widzowie są zaniepokojeni.

Przypominamy, że w kolejnej edycji The Voice, jesienią w fotelach zasiądą: Kamil Bednarek, Margaret, Tomson i Baron, a także Michał Szpak. Według dziennika Fakt do kłótni doszło pomiędzy Margaret a Szpakiem.

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie. To piosenkarka, autorka tekstów, a także projektantka mody. Zadebiutowała przebojem Thank you very much. 

Otrzymała wiele nagród o tytule: SuperJedynka, Kobieta Roku Glamour, Eska Music Awards (5 razy)Stworzyła także mnóstwo hitów: In my Cabana, Wasted, Byle jak, Cool me down.

Szykuje się afera roku? "Ewa Minge czuje się urażona"

Michał Szpak urodził się 26 listopada 1990 w Jaśle. Swoją karierę rozpoczął od programu X factor, gdzie zajął drugie miejsce.

W 2016 roku reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką Color of your life. Piosenki takie jak: Don’t Poison Your Heart czy Jesteś Bohaterem stały się przebojami na festiwalach.

The Voice of Poland i kłótnie trenerów

Zdaniem informatora tabloidu Fakt Margaret i Michał nie polubili się. Michał Szpak przerywa każdą wypowiedź młodej wokalistce. To sprawia, że Jamroży jest bardzo zdenerwowana. Oczywiście pomimo próśb, by tego nie robił, Szpak nie przestaje dogryzać artystce.

Emocji podczas oglądania na pewno nie zabraknie. Fani talent-show są zaniepokojeni. Myślicie, że uda im się pogodzić?

Beata Kozidrak w nowym spocie Netflixa zaskoczyła wszystkich!