Roksana Węgiel ma zakaz chodzenia na randki! Znamy powód

14-letnia piosenkarka osiągnęła już wiele sukcesów. Przypominamy, że nastolatka wygrała pierwszą edycję The Voice Kids oraz zwyciężyła w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Udane życie zawodowe nie współgra z nauką i pierwszymi miłościami. Według dziennika Fakt, Roksana Węgiel dostała zakaz chodzenia na randki od rodziców.

Roksana Węgiel pochodzi z Jasła. Nie od razu wiedziała, że to właśnie śpiewanie przyniesie jej mnóstwo powodów do radości, ale i jak się okazuje problemów. Swój talent odkryła na obozie sportowym, gdzie na karaoke wspaniale zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz.

Później występowała na scenie Jasielskiego Domu Kultury, gdzie rok później wzięła udział w projekcie Muzyczne talenty Czwórki. W 2017 roku wygrała pierwszą edycję programu dwójki z piosenką Żyj. 

Do najbardziej znanych utworów wykonywanych przez młodziutką celebrytkę należą: Anyone I want to be (z tą piosenką wygrała Eurowizję), Lay low, Bunt, Dobrze jest jak jest, Zatrzymać chwilę. 

POPULARNE  Traumatyczne wspomnienia Roksany Węgiel. Nikt o tym nie wiedział

Rodzice Węgiel: „Roksana nie może zapomnieć o nauce”

Warto przypomnieć, że 14-latka, w czerwcu rozstała się ze swoim chłopakiem, Danielem Yastremskim. Powodem nagłego rozstania była praca nastolatki. Podobno natłok obowiązków, ciągłe koncerty i duża odległość przekreśliły związek.

Teraz okazuje się, że za rozłąką ukochanych mogą stać rodzice wokalistki. Jak donosi Fakt, mamie i tacie Roksany nie podobają się spotkania z chłopakami, ponieważ to projekty zawodowe i nauka muszą stać na pierwszym miejscu.

Rodzice Węgiel nie chcą, by ich córka bujała w obłokach, ale była odpowiedzialną i profesjonalną artystką. Jak myślicie, czy rodzice nastolatki przesadzają?

POPULARNE  Odmieniona Dagmara z "Królowych życia" zachwyca swoją stylizacją

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: