„Projekt Lady” wygrała Ukrainka. Internauci niezadowoleni

Telewizja TVN uwielbia zaskoczyć swoich widzów nowymi programami typu reality show. Kilka lat temu pojawiło się show o nazwie Projekt Lady, który poprowadziła Małgorzata Rozenek. Od tamtego czasu, każdy 45-minutowy odcinek gromadzi przez telewizorami miliony osób. Czwartą edycję hitu, stacji TVN wygrała Liubov Miruk. Widzom nie spodobał się wybór mentorek.

Projekt Lady to polski odpowiednik programu rozrywkowego (Ladette to Lady) wyprodukowanego w Wielkiej Brytanii, w latach 2005-2010. W Polsce pierwszy odcinek pojawił się 27 czerwca 2016 roku.

W projekcie bierze udział kilkanaście dziewczyn, którym daleko do dam. Wyraziste stroje, ostre makijaże i brak dobrego zachowania to ich codzienny styl życia. Zmian mają dokonać  mentorki.

Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz to ekspertki, które nauczają dziewczyn prawidłowego dress codu, a także pomagają w rozwoju osobistym. W drodze do wygrania programu wspiera ich prowadząca.

POPULARNE  Roksana Węgiel ma zakaz chodzenia na randki! Znamy powód

„Projekt Lady” wygrała Liubov Miruk

O 3-miesięczne stypendium w szkole językowej, w Oxfordzie, walczyły: Agata Mielcarz, Dominika Wiącek i Liubov Miruk. Nagrodę otrzymała ta ostatnia, co widzom nie za bardzo się spodobało.

Swój wybór jurorki od razu wyjaśniły:

Ludziom ekspresyjnym jest ciężko nabrać ogłady, stonowania, gracji. Ale to wszystko udało się osiągnąć pani Liubov. Gratuluję! – powiedziała mentorka Irena.

Liubov to jest moje ogromne pozytywne zaskoczenie. Ja naprawdę wierzyłam w tę dziewczynę od początku, ale nie sądziłam, że ona zrobi taj wiele! – oznajmiła mentorka Tatiana.

Jednogłośnie internauci stwierdzili, że program powinna wygrać Agata lub Dominika. A Wy co sądzicie?

POPULARNE  To najgorszy występ Disco pod Gwiazdami? Joanna Liszowska w ogniu krytyki

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: