Justyna Żyła zakochana? Te zdjęcia mówią wszystko

0
Justyna Żyła

Odkąd polski skoczek narciarski, czyli Piotr Żyła, powiadomił swoją żonę o rozstaniu, 32-latka postanowiła walczyć z byłym mężem poprzez media społecznościowe. Zakochana kobieta codziennie publikowała emocjonalne wpisy, mające na celu zniszczenie reputacji zawodnika klubu WSS Wisła. Według najnowszych doniesień, Justyna Żyła prawdopodobnie znalazła nową miłość. Myślicie, że tym razem to ten jedyny?

Justyna Żyła, z domu Lazar, mieszka w Wiśle (miasto położone w województwie śląskim). Jest siostrą cioteczną kierowcy rajdowego, Adama Małysza. Interesuje się sportem i gotowaniem. W mediach społecznościowych bardzo często publikuje swoje przepisy i zdjęcia, na których chwali się wysportowanym ciałem.

23 września 2006 roku, Piotr i jego ukochana pobrali się w rodzinnej miejscowości. Na ceremonii pojawiło się mnóstwo ważnych osobistości ze świata sportu: Adam Małysz, Rafał Kot, Stefan Hula, Jan Szturc, Marcin Bachleda, a także Kamil Stoch. Byli partnerzy mają dwójkę dzieci: Jakuba i Karolinę.

ZOBACZ:
Joanna Moro tymi słowami zaskoczyła wszystkich fanów!

Po głośnym rozstaniu z mężem, kobieta idealnie wykorzystała swoje pięć minut w show-biznesie. Przypominamy, że 32-latka założyła własnego vloga kulinarnego o nazwie UwaŻYŁA. Co więcej, wystąpiła w sesji dla Playboya, a także wzięła udział w Tańcu z gwiazdami.

Justyna Żyła z tajemniczym mężczyzną

Z pewnością, celebrytka pogodziła się z tym, że Piotr odszedł do innej kobiety. Chociaż media nie przestają donosić nowych informacji o życiu pięknej Ślązaczki, to Justyna wyciągnęła wnioski i nie dzieli się już ze wszystkimi swoim życiem prywatnym.

Niedawno jednak zrobiła wyjątek i w dość tajemniczy sposób na Instastories pokazała zdjęcie złączonych dłoni. Kim jest nieznany mężczyzna? Czy to nowa miłość Justyny? Niezależnie od tego, co się dalej stanie, życzmy wszystkiego dobrego.

Justyna Żyła
Fot. Instagram
ZOBACZ:
To naprawdę Magda Gessler. W takim stanie nie widział jej nikt!