Tak Kinga Rusin spędza wakacje. Fani zazdroszczą

0
Kinga Rusin

Dziennikarka stacji TVN ma na głowie mnóstwo obowiązków. W końcu prowadzenie magazynu śniadaniowego czy kontrolowanie własnego biznesu zajmuje sporo czasu. Kinga Rusin postanowiła odpocząć i wyjechała na wakacje.  Na Instagramie, celebrytka udostępnia co kilka godzin nowe zdjęcia z urlopu, a internauci zazdroszczą pięknych zachodów słońca!

Kinga Rusin urodziła się 9 marca 1971 roku w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała italianistykę. W 1992 roku postanowiła spróbować swoich sił w nowym programie Telewizji Polskiej. Program nie powstał, ale za to później udało jej się pracować przy, niegdyś hicie dwójki, czyli Randka w ciemno. 

W 1994 roku otrzymała Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne roku. Następnie wyjechała do USA i trzy lata później, poprowadziła magazyn Wizjoner. Od 2005 roku współpracuje z telewizją TVN, przy takich programach jak: Dzień dobry TVN, You Can Dance-Po prostu tańcz, Agent-Gwiazdy.

ZOBACZ:
Joanna Moro tymi słowami zaskoczyła wszystkich fanów!

W 1993 roku poznała Tomasza Lisa. Rok później wyszła za niego za mąż. W 2006 roku dziennikarze rozwiedli się. Byli partnerzy mają dwie córki: Polę i Igę. Obecnie jest związana z Markiem Kujawą.

Kinga Rusin odpoczywa na wakacjach

Dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie możemy oglądać pracę prezenterki od kuchni w telewizji śniadaniowej, a także zdjęcia z podróż, które odbywa po całym świecie.

Niedawno celebrytka postanowiła wybrać się do Grecji, a następnie do Anguilli, czyli wyspy na Morzu Karaibskim. Na Instagramie nie zabrakło zdjęć z pięknymi, złocistymi plażami, palmami, a także błękitną wodą. Musimy przyznać, że widoki zapierają dech w piersiach.

ZOBACZ:
To naprawdę Magda Gessler. W takim stanie nie widział jej nikt!

Tak samo uważają fani Kingi, którzy zazdroszczą jej pobytu w luksusowym hotelu, w tak niezwykłym miejscu:

Piękny widok.

Oszaleć można z zazdrości. 

Kinga Rusin
Fot. Instagram