Nie do wiary! Takim autem jeździ bankrut Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Lider zespołu Ich troje nigdy nie ukrywał, że hulaszczy tryb życia był u niego na porządku dziennym. Celebryta nie dość, że kobiety zmienia jak rękawiczki to okazuje się, że z samochodami jest podobnie. Pomimo bankructwa, nie zamierza odciąć się od chęci posiadania drogich aut, które mogą być powodem zakończenia jego kariery. Michał Wiśniewski nadal jeździ luksusowymi samochodami, a inni mu zazdroszczą!

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. W wieku trzech lat, jego rodzice się rozwiedli. Później zamieszkał z ojcem, który popełnił samobójstwo, a Michał trafił dwa razy do domu dziecka. Następnie wyjechał do Niemiec, gdzie uczęszczał do gimnazjum, a także do szkoły muzycznej.

Nie od razu jednak zajął się muzyką. Według różnych źródeł, artysta na początku pracował w hurtowni cebuli, a następnie otworzył własne biuro tłumaczeń. W 1994 wraz z Jackiem Łągwą i Magdą Femme założyli zespół Ich Troje. Muzyczne trio z dnia na dzień zaczęło robić karierę.

W 2003 roku grupa wystąpiła na 48.Konkursie Piosenki Eurowizji, z piosenką Keine Grenzen – Żadnych granic, której wykonanie zagwarantowało Polsce siódme miejsce! Do innych wielkich przebojów zespołu należą: Zawsze z Tobą chciałbym być, Powiedz, A wszystko to, Babski świat.

DZISIAJ GRZEJE:
Szokujące doniesienia ws. Biedronki. Polacy nie dowierzają

Pierwszą żoną muzyka była Magda Femme (występowała razem z zespołem Ich Troje). Małżeństwo na początku było ukrywane, ze względu na popularność. Rozstali się w 2001 roku. Drugą partnerką była Marta Mandrykiewicz Mandaryna. Owocem tego małżeństwa jest dwójka dzieci: syn Xavier i córka Fabienne. Związek rozpadł się w 2006 roku. Trzecią kobietą w jego życiu była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette oraz  Vivienne. Kolejną ukochaną, z którą niedawno się rozstał jest Dominika Tajner.

Wiśniewski uwielbia drogie samochody!

Wokalista niedawno ogłosił bankructwo, a prawdopodobnie mieszka w luksusowej willi i jeździ drogimi samochodami. Przyzwyczajony do bogactwa celebryta nie przejmuje się tym, że stracił 35 milionów przez swoją nieodpowiedzialność. Jego wywiad z portalem Weszło.com nadal jest na językach. Muzyk wyznał na co przeznaczył tak dużą sumę pieniędzy:

Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii.

DZISIAJ GRZEJE:
Jerzy Owsiak ma kłopoty. Znamy przyczyny śmierci na festiwalu Pol'and'Rock

Sportowe BMW, którym obecnie jeździ Michał Wiśniewski, jest warte ponad 400 tysięcy złotych.

Michał Wiśniewski
Fot. Pudelek

Myślicie, że Wiśniewski kiedyś zmieni swój stosunek do pieniędzy?

  1. YouTube odblokował kanał wRealu24. Jest komentarz Marcina Roli
  2. Tulia: Zespół opuściła Joanna Sinkiewicz
  3. „Projekt Lady” wygrała Ukrainka. Internauci niezadowoleni
  4. Roksana Węgiel ma zakaz chodzenia na randki! Znamy powód