Aleksandra Szwed ma dzisiaj urodziny. Gwiazda kończy 29 lat

Aleksandra Szwed

Serial Rodzina zastępcza emitowano na antenie Polsatu od 1998 roku. Jedną z bohaterek telenoweli była ośmioletnia Eliza, czyli Aleksandra Szwed. Widzowie od razu ją pokochali, to na ich oczach dorastała. Teraz gwiazda kończy 29 lat. Przed nią mnóstwo projektów, a my sprawdziliśmy w jakich produkcjach się pojawi!

Aleksandra Szwed urodziła się i wychowała w Warszawie. W 2014 roku została absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, gdzie zdobyła tytuł magistra. Od najmłodszych lat uwielbiała śpiewać i tańczyć. Swoją karierę rozpoczęła od wystąpień w zespole Majki Jeżowskiej.

Przez 11 lat wcielała się w rolę Elizy Kwiatkowej w najdłużej polskim, emitowanym serialu Rodzina zastępcza. Później zagrała w takich serialach jak: Ranczo, Daleko od noszy, Barwy szczęścia, Rodzinka.pl. Współpracowała z Teatrzykiem Lusterko, Teatrem Rampa. 

DZISIAJ GRZEJE:
Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. Bardzo się zmieniła?

Wystąpiła w wielu programach rozrywkowych: Gwiazdy tańczą na lodzie, Twoja twarz brzmi znajomo, Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami. Nagrała również piosenkę z włoskim wokalistą.

29-letnia Aleksandra Szwed w nowych produkcjach

Nie znamy szczegółów dotyczących świętowania urodzin aktorki. Wiemy natomiast, gdzie będziecie mogli obejrzeć Olę. W 2019 roku zobaczycie ją w filmie Fighter w reżyserii Konrada Maxmiliana, a także w serialu Miłość na zakręcie.

Aleksandra poprowadzi także nowe show o nazwie Ninija Warrior Polska, które będziemy oglądać już jesienią. Nowy program Polsatu został wyprodukowany w Japonii. W reality show bierze udział kilku uczestników, którzy muszą przejść tor przeszkód. Będziecie oglądać?

DZISIAJ GRZEJE:
Julia Wieniawa nie chciała mówić o ojcu. Teraz już wiemy, dlaczego