Ania Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa. Ten szczegół nie umknął internautom

0
Ania Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego od kilku lat jest ulubienicą polskich i zagranicznych mediów. Sportsmenka zdaje się nie przejmować tym, że jej życie bacznie obserwuje miliony osób i aktywnie działa w mediach w społecznościowych. Miłośnicy jej osobowości właśnie odnaleźli cudowne zdjęcie z dzieciństwa. Pewny szczegół na zdjęciu, nie umknął internautom.

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988  roku w Łodzi. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zdobyła 38 medali podczas mistrzostw świata, Europy i Polski. W 2013 roku postanowiła założyć bloga o nazwie Healthy Plan by Ann.

Rok później ukazała się książka jej autorstwa o tytule Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską, w której udzielała rad dotyczących zdrowego stylu życia. W 2015 roku stworzyła zestaw ćwiczeń, który znajdowały się na dwóch płytach DVD. Niedawno powstały kolejne wydania, które tym razem zawierały zestaw treningów dla kobiet w ciąży.

ZOBACZ:
Nie do wiary! Takim autem jeździ bankrut Michał Wiśniewski

Kariera trenerki z dnia na dzień nabierała rozpędu, dlatego w 2016 stworzyła markę Foods by Ann, która produkuje zdrowe przekąski, a także smoothies, ekologiczne masła czy oleje.

Anna Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa

Przypominamy, że Ania i Robert poznali się w 2007 roku na obozie sportowym. W czerwcu 2011 roku, na Malediwach, zakochani zaręczyli się. Kilka lat później pobrali się, a 4 maja 2017 roku urodziła się ich córka, Klara.

Dla wielu miłośników sportu, 31-latka jest wzorem do naśladowania. Co więcej fani uwielbiają jej osobowość i chętnie angażują się do akcji, które organizuje. Niedawno na profilu, prowadzonym przez wielbicielkę Anny, ukazało się zdjęcie z dzieciństwa.

Internauci od razu stwierdzili, że Lewandowska wygląda jak jej córka Klara:

Myślałem, że to Klara!

Cała Klarcia 

Ania Lewandowska
Fot. Instagram
ZOBACZ:
To naprawdę Magda Gessler. W takim stanie nie widział jej nikt!