Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. Bardzo się zmieniła?

Beata Tadla

Wygląda na to, że popularna dziennikarka po głośnym rozstaniu z Jarosławem Kretem ułożyła sobie życie. Niedawno na Instagramie, Beata Tadla, opublikowała zdjęcie z nowym partnerem, ale też zamieściła zdjęcie z młodości. Jak myślicie, bardzo się zmieniła?

Beata Tadla urodziła się 14 czerwca 1975 roku w Legnicy. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Swoją karierę rozpoczęła w Radiu Legnica, Radiem Eska oraz SuperFM. 

Jest znana głównie z programu informacyjnego Wiadomości emitowanego na antenie TVP1. Wcześniej prowadziła takie programy jak: Fakty po Faktach, Fakty po południu, Magazyn 24 godziny. Od lutego 2019 roku została współprowadzącą magazynu publicystycznego Bez ograniczeń. Obecnie pracuje w RadiuZET. 

Dagmara nie przestaje zaskakiwać. Fani ubóstwiają to zdjęcie

W 2018 roku wygrała ósmą edycję Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Prywatnie spotykała się z dziennikarzem radiowym i telewizyjnym Polsat News, Radosławem Kietlińskim. Para rozwiodła się w 2014 roku. Kolejnym partnerem był Jarosław Kret, z którym rozstała się w 2018 roku.

Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości

Prezenterka kilka godzin temu opublikowała na Instagramie zdjęcie, z podpisem: 23 lata temu… Musimy przyznać, że dla prezenterki czas stanął w miejscu. Według nas nie zmieniła się ani trochę.

Internauci zachwycają się urodą dziennikarki. Twierdzą, że 44-latka nie wygląda na swój wiek i jest nadal zjawiskowa. Niektórzy nawet oznajmili, że Tadla wygląda teraz lepiej niż na zdjęciu z młodości.

Julia Wieniawa nie chciała mówić o ojcu. Teraz już wiemy, dlaczego

A Wy co sądzicie?

Beata Tadla
Fot. Instagram