Dagmara nie przestaje zaskakiwać. Fani ubóstwiają to zdjęcie

Dagmara

Najpopularniejszą bohaterką programu TTV Królowe życia jest Dagmara Kaźmierska. Widzowie uwielbiają mieszkankę Kłodzka i codziennie śledzą jej życie nie tylko w reality show, ale i w mediach społecznościowych. Celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad 530 tysięcy osób! Niedawno gwiazda zamieściła zdjęcie, które oczarowało fanów.

Dagmara ma 51 lat. Od kilku lat, u boku innych uczestników, wraz z synem Conanem i przyjaciółmi występuje w programie rozrywkowym Królowe życia. Po kilku sezonach w reality show, dostała swój własny program Made in Maroko, w którym z Jackiem szukała pomysłu na nowy biznes w Polsce.

Po wystąpieniu w filmie Kobiety maffi 2 Patryka Vegi, w maju tego roku miała wypadek samochodowy. Kaźmierska trafiła do szpitala, przez trzy miesiące nie mogła się poruszać, później jeździła na wózku inwalidzkim.

Ania Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa. Ten szczegół nie umknął internautom

Na szczęście, dzięki odpowiedniej opiece i wsparciu bliskich, ma się już dobrze i nadal działa aktywnie w mediach społecznościowych. Niedawno gwiazda dodała zdjęcie, na którym była ubrana elegancko i klasycznie. Fani byli zaskoczeni i zachwyceni.

Tym zdjęciem Dagmara zaskoczyła wszystkich

Kilka godzin temu na Instagramie 51-latki pojawiło się seksowne zdjęcie, na którym jest ubrana w czarny garnitur z głębokim dekoltem! Zdjęcie ma już ponad 60 tysięcy polubień i z pewnością ta liczba będzie rosła.

Internauci są oczarowani:

Zawsze piękna i seksowna.

Mega zdjęcie.

Coraz piękniejsza!

Dagmara
Fot. Instagram
Julia Wieniawa nie chciała mówić o ojcu. Teraz już wiemy, dlaczego
Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.