Małgorzata Rozenek przygotowała niespodziankę dla fanów. Będzie się działo!

0
Małgorzata Rozenek

Życie prywatne i zawodowe celebrytki na Instagramie, śledzi już milion osób. Z tej okazji Małgorzata Rozenek postanowiła podziękować obserwującym i przygotowała mnóstwo niespodzianek, które będzie publikowała co jakiś czas. Sprawdźcie, co gwiazda przygotowała dla swoich fanek. Możemy już zdradzić, że ten pomysł to spełnienie marzeń każdej kobiety!

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. W 2004 roku ukończyła Uniwersytet Warszawski i została prawnikiem. W 2012 zaczęła współpracę ze stacją TVN i przez dwa lata prowadziła program Perfekcyjna Pani domu. 

Wystąpiła również w innych programach typu reality show, emitowanych na antenie TVN: Bitwa o dom, Piekielny hotel, Projekt Lady, Azja Express, Iron Majdan, W dobrym stylu, Warsztat urody, Być jak Małgorzata Rozenek.

ZOBACZ:
Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. Bardzo się zmieniła?

Napisała kilka książek: Perfekcyjna Pani domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjny ślub i niedawno wydaną In vitro. Rozmowy intymne. Obecnie jest związana z Radosławem Majdanem. Ze związku z Jackiem Rozenkiem ma dwójkę synów: Stanisława i Tadeusza.

Fantastyczna niespodzianka Małgorzaty Rozenek

Stało się! 41-latkę obserwuje ponad milion osób. Małgorzata jest szczęśliwa i z tej okazji przygotowała dla swoich obserwujących cudowny konkurs. Na Instastories opowiedziała, że jest już milionerką i zamierza rozdawać prezenty.

Jednym z nich jest pobyt w salonie No i pięknie, do którego trafi zwyciężczyni 20 sierpnia. Rozenek wraz z całym zespołem ogłosiła, że wygrana osoba przejdzie totalną metamorfozę. Z pewnością dla fanek Małgosi to spełnienie marzeń.

ZOBACZ:
Ania Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa. Ten szczegół nie umknął internautom

Warunkami wygrania konkursu jest obserwowanie profilu Gosi i salonu, polubienie zdjęcia, oznaczenie trzech osób w komentarzu. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez losowanie (druga osoba będzie to nagrywać i udostępni na relacji). Jest o co walczyć. Powodzenia!

Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram