Wersow zawalczy w Fame MMA? Niejednoznaczna odpowiedź!

Wersow na Fame MMA

Wersow to zdecydowanie największe odkrycie na polskim youtubie. Młoda, piękna, ambitna i przebojowa twórczyni bardzo szybko zjednała sobie widzów swoimi ciekawymi i oryginalnymi produkcjami. Być może przed nią kolejne wyzwanie. Czy jest możliwe, że wkrótce zobaczymy ją na Fame MMA?

Fame MMA to wydarzenie, które budzi skrajne emocje. Niektórzy z fanów MMA uważają, iż organizacja, która zrzesza osoby niemające nic wspólnego z zawodowym sportem, psuje wizerunek mieszanych sztuk w walki w naszym kraju.

Takie opinie mają mnóstwo zwolenników, głównie wśród kibiców, którzy chcą przede wszystkim oglądać prawdziwy sport. Ich zdaniem walki na rzeczonej gali nie mają z nim wiele wspólnego.

DZISIAJ GRZEJE:
Aleksandra Szwed ma dzisiaj urodziny. Gwiazda kończy 29 lat

Inni twierdzą jednak, że na gale organizowane przez Fame MMA należy patrzeć z przymrużeniem oka, gdyż tego typu imprezy trzeba rozpatrywać wyłącznie w kategoriach rozgrywki.

I taka opinia również ma mnóstwo zwolenników. Podzieli ją nawet włodarze telewizji Polsat. To przecież oni, po sukcesie pierwszych gal FAME, postanowili zrobić podobne wydarzenie. Nie ma się temu co dziwić. Skoro ludzie chcą to oglądać, to telewizja musi im to umożliwić.

Wersow na Fame MMA?

Wersow szerzej w internecie znana jest od niedawna. Zasłynęła głównie jako dziewczyna innego, znanego Youtubera – Friza. Nie można jej jednak odmówić charyzmy i trafiania w swój target, jak to sama określa.

DZISIAJ GRZEJE:
Fame MMA z hitową walką? Znamy więcej szczegółów!

Skąd w ogóle wzięła się plotka o potencjalnej walce Wersow na Fame MMA? Otóż inny znany youtuber, Tromba nagrał z nią Q&A. Jedno z pytań dotyczyło właśnie jej potencjalnej walki w klatce.

Sama zainteresowana odpowiedziała, że takiej propozycji jeszcze nie otrzymała. Co jednak, gdyby tak owa się pojawiła?

Nie wiem czy to w ogóle jest mój target. Z tego względu, że ja mam family friendly content (sprzyjający do oglądania przez młodszych odbiorców) i nie wiem czy chciałabym zawalczyć na Fame MMA – powiedziała Wersow.

Jak sama więc przyznała, taka propozycja jeszcze nie nadeszła. Jej fani mają różne opinie na ten temat. Jedni bardzo chcieliby ją zobaczyć walczącą. Inni z kolei odradzają jej taki ruch.

Wszystko jednak zależy od samej Wersow. A także od tego czy taka propozycja rzeczywiście nadejdzie.