Dorota Wellman przeżywa piekło. Stwierdzono u niej okropną chorobę

Dorota Wellman

Gdy Dorota Wellman zniknęła podczas prowadzenia programu śniadaniowego Dzień dobry TVN, fani dziennikarki byli zaniepokojeni. Dopiero później 58-latka wyznała, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Okazuje się, że prezenterka walczy z bolesną migreną. 

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 roku w Warszawie. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją karierę zaczynała od prowadzenia audycji radiowych w Radiu Solidarność, a także Radiu Eska, gdzie za kilka miesięcy awansowała na stanowisko dyrektora programowego.

Później współpracowała z Telewizją Polską. Brała udział przy tworzeniu takich programów jak: Tylko w Jedynce, Skandaliści i inni czy Bohaterowie. Od 2002 roku, razem z Marcinem Prokopem, poprowadziła magazyn śniadaniowy w TVP2, Pytanie na śniadanie oraz program rozrywkowy Podróże z żartem.

DZISIAJ GRZEJE:
Małgorzata Rozenek przygotowała niespodziankę dla fanów. Będzie się działo!

W 2007 roku prowadzący przenieśli się do stacji TVN, gdzie prowadzili: Dzień dobry TVN i Clever-widzisz i wiesz. Następnie Dorota od 2008 roku została gospodynią programu Ten jeden dzień, a także współprowadzącą talk-show Miasto Kobiet wraz z Magdaleną Mołek.

Wellman walczy z chorobą

Problemy zdrowotne 58-latki, prawdopodobnie, zaczęły się kilka lat temu, kiedy zasłabła na wizji i trafiła do szpitala. Wszyscy byli bardzo zmartwieni złym stanem dziennikarki. Później sama opowiedziała o chorobie:

To tak ogromne bóle głowy, że człowiek przestaje widzieć. Na początku pęka mi obraz w oku i widzę, jakbym patrzyła przez kalejdoskop, czyli mam przed sobą obraz pęknięty na tysiąc kawałków. W takiej sytuacji muszę trafić do szpitala albo mieć podane silne leki dożylne, które dopiero po kilku godzinach powodują, że ból odchodzi. Najgorszemu wrogowi nie życzę tego, co przeżywam, kiedy mnie dopada.

Wiele źródeł donosi, że Dorota teraz troszczy się o swoje zdrowie. Stara się kontrolować dietę, a także próbuje znaleźć przyczynę bolesnych bólów głowy. Mamy nadzieję, że dziennikarka czuje się już lepiej, a ataki migreny jak najszybciej miną.

DZISIAJ GRZEJE:
Dagmara nie przestaje zaskakiwać. Fani ubóstwiają to zdjęcie