Klaudia Halejcio pokazała swoje mieszkanie. Internauci zachwyceni

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio po rozstaniu z Tomaszem Barańskim i udziale w Dance Dance Dance postanowiła odpocząć od show biznesu i zajęła się urządzaniem swojego mieszkania. Niedawno na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z metamorfozy swojego gniazdka. Musimy przyznać, że taras i garderoba wyglądają bajecznie. Internauci są zachwyceni. 

Klaudia ma 29 lat. Jest polską aktorką teatralną i filmową. Studiowała psychologię społeczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. W wieku czterech lat zagrała w przedstawieniu Uroczystość.

Gwiazdę możemy kojarzyć głównie z serialu Złotopolscy, gdzie przez siedem lat wcielała się w rolę Angeliki Kwaśniewskiej. Dodatkowo wystąpiła w takich serialach jak: Hotel 52, Rezydencja czy Pierwsza miłość. 

Whitney Houston świętowałaby dzisiaj 56. urodziny

W 2014 roku, razem z Tomaszem Barańskim wzięła udział w tanecznym show Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Para zajęła czwarte miejsce. Przez dwa lata spotykali się ze sobą prywatnie poza programem.

Klaudia Halejcio fantastycznie urządziła mieszkanie!

Kilka dni temu, celebrytka opublikowała zdjęcia urządzonego mieszkania w bloku w mediach społecznościowych. Musimy przyznać, że 29-latka wspaniale wszystko zaplanowała, bo efekty zachwycają nie tylko nas!

Na fotografiach mogliśmy zobaczyć fantastycznie urządzoną garderobę, taras i łazienkę. Klaudia podzieliła się swoimi przeżyciami związanymi ze zmianą mieszkania:

Jaka powinna być łazienka? Unikatowa, piękna i gustowna. Ma być stylowa i z klasą. Takie odpowiedzi przychodziły mi do głowy projektując łazienkę. Na szczęście nie bywałam z tym sama, bo nad wszystkimi szalonymi pomysłami czuwała również @magdamodra, która spędziła ze mną niezliczone godziny w salonach wnętrzarskich.

Internauci zachwalają gniazdko aktorki:

Pięknie i bardzo elegancko. Tak jak lubię!

Śliczne Zdjęcia.

Beata Tadla pokazała zdjęcie z młodości. Bardzo się zmieniła?

A Wam podoba się mieszkanie Klaudii?

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram