Anja Rubik tym zdjęciami wywołała oburzenie. Naprawdę przesadziła?

0
Anja Rubik

Sławna modelka, Anja Rubik od jakiegoś czasu zaczęła walczyć z stereotypami, panującymi w naszym społeczeństwie. Przypominamy, że swoją książką o tytule SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie wywołała wiele kontrowersji. Teraz czas na zadbanie o naszą planetę i uświadomienie Polaków o zanieczyszczeniu kuli ziemskiej odważnymi zdjęciami. Wielu fanom nie spodobał się ten pomysł Czy celebrytka rzeczywiście przesadziła?

Anja ma dopiero 36 lat, a na swoim koncie miliony oraz osiągnięcia, o których mogą pomarzyć inne modelki. Swoją karierę rozpoczęła mając piętnaście lat. To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu w Mediolanie.

Kilka lat później wyjechała do Paryża i ukończyła liceum. Po zdaniu matury zajęła się profesjonalnie modelingiem. Pojawiła się na wielu okładkach popularnych magazynów: Vogue, Numéro, Twój Styl, Elle, Repubblica delle Donne, Harper’s Bazaar, French.

ZOBACZ:
Klaudia Halejcio pokazała swoje mieszkanie. Internauci zachwyceni

Rubik jest również projektantką. W 2010 roku stworzyła kolekcję torebek i butów dla firmy Quazi, a także ubrania dla marki Mohito. Jest współautorką linii perfum o nazwie Original. Przez rok prowadziła program Project Runway, który był emitowany na antenie TVN.

Anja Rubik na odważnych zdjęciach w szczytnym celu

Niedawno na Instagramie celebrytki pojawiły się zdjęcia z odważnej sesji nad morzem. Na fotografiach projektantka pływa wśród plastikowych torebek lub naga paraduje po plaży obok wyrzuconych śmieci.

W ten sposób Anja chce zwrócić uwagę na dbanie o naszą planetę. Co więcej swoją publikację, uzupełniła długim wpisem o zanieczyszczeniu kuli ziemskiej przez plastik. Wiemy, że modelka działała w szczytnym celu, jednak internautom nie spodobało się to i pojawiły się negatywne komentarze:

Troszkę przyzwoitości, pewne sprawy można przedstawiać w inny sposób..

Okropne zdjęcie!

ZOBACZ:
Dorota Wellman przeżywa piekło. Stwierdzono u niej okropną chorobę

A Wy co sądzicie?

Anja Rubik
Fot. Instagram
Anja Rubik
Fot. Instagram