Marcin Najman szykuje wielki powrót. Będą hitowe starcia!

0

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Jeszcze wiosną zapowiadał, że kończy karierę i nie będzie już więcej walczył. Teraz jednak publikuje listę zawodników, z którymi chce się zmierzyć. Każda z walk zapowiada się hitowo!

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych sportowców w naszym kraju. Marcin Najman, choć w ostatnich latach swoje pojedynki zwykle przegrywał, to potrafił na sobie skupić całą swoją uwagę. Bowiem potrafi zainteresować swoją osobą opinię publiczną.

Nie inaczej jest teraz. Jeszcze kilka miesięcy temu zarzekał się, że w tym roku kończy karierę. Miał to zrobić tuż po organizowanej przez siebie w kwietniu, bokserskiej gali w Starachowicach. Nie zrobił jednak tego. Dał się namówić włodarzom nowej organizacji FFF na jeszcze jeden pojedynek.

ZOBACZ:
Dorota Wellman przeżywa piekło. Stwierdzono u niej okropną chorobę

Chodzi oczywiście o znakomicie rozreklamowaną walkę z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Marcin Najman już na promocyjnym filmie mówił, że „on karierę już zakończył. Z „Trybsonem” miał jednak rachunki do wyrównania.

Jak wiemy, ten pojedynek przegrał bardzo szybko. „Trybson” błyskawicznie obalił Najmana i ubił go w parterze. Popularny „El Testosteron” po raz kolejny musiał przełknąć gorycz porażki.

Marcin Najman chce hitowych pojedynków

Marcin Najman niedawno ogłosił jednak, że zamierza wrócić do zawodowego sportu. Powrót planuje dopiero w przyszłym roku. Jak wynika z jego ostatniego wpisu w mediach społecznościowych planuje on bardzo napięty harmonogram i ma na celowniku trzech rywali.

ZOBACZ:
Wersow zawalczy w Fame MMA? Niejednoznaczna odpowiedź!

Jako swojego pierwszego, potencjalnego rywala wskazał Bonusa BGC. Ten pojedynek prawdopodobnie odbędzie się pod szyldem organizacji Fame MMA. Dlatego może być wielkim hitem, również finansowym. Przypomnijmy, że gale Fame MMA są transmitowane w systemie PPV.

Drugim pojedynkiem anonsowanym przez Najmana jest starcie z rewanżowe z Pawłem Trybałą. Tym razem jednak na zasadach bokserskich, a nie jak to było poprzednio, w MMA.

W trzecim pojedynku Marcin Najman ma zmierzyć się z Marcinem Wrzoskiem. W ostatnim czasie Wrzosek wielokrotnie negatywnie wypowiadał się o osobie Najmana. Były mistrz KSW w wadze piórkowej zasugerował, że jest nawet w stanie stanąć do walki z człowiekiem, który w całej swojej karierze głównie rywalizował w wadze ciężkiej.