Jest zwiastun filmu Patryka Vegi „Polityka”. Będzie hit?

0
Polityka
Fot. Instagram

Znany reżyser, Patryk Vega stworzył już wiele filmów. W jego produkcjach pojawiały się zazwyczaj kontrowersyjne tematy, więc i w najnowszej animacji nie będziecie narzekać na brak emocji. W sieci krąży nowy zwiastun filmu Vegi Polityka. Fani już nie mogą się doczekać 4 września, bo właśnie wtedy wejdzie do kin. 

Patryk Vega od najmłodszych lat interesował się montowaniem filmów, a także grafiką komputerową. Zadebiutował jako scenarzysta w 1998 roku, przy serialu Pierwszy milion. Później współpracował przy takich serialach jak Kryminalni, Twarzą w twarz, Instynkt.

Następnie wyreżyserował takie filmy jak: PitBull, Last minute, Ciacho, Służby specjalne, Botoks, Kobiety mafii, Pibtull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Plagi Breslau, Kobiety mafii 2, Small World.

ZOBACZ:
Anja Rubik tym zdjęciami wywołała oburzenie. Naprawdę przesadziła?

Vega jest również pisarzem. Od 2015 roku wydaje książki. Oto publikacje 42-latka: Złe psy. W imię zasad, Złe psy,  Po ciemnej stronie mocy, Służby specjalne, Podwójna przykrywka, Niebezpieczne kobiety. Cała prawda o kobietach w polskiej policji.

„Polityka” hit czy kit?

Jeszcze przed opublikowaniem zwiastunu, sam pomysł na fabułę budził mnóstwo nieporozumień. Niecały miesiąc temu, Vega udzielił wywiadu dla portalu Onet.pl, gdzie wyjaśnił, dlaczego wybrał taką tematykę:

Jak dotąd starałem się być jak najdalej od polityki, bo wydawała mi się jedynym światem brudniejszym od show-biznesu. Ale nie ma dziś bardziej kontrowersyjnego tematu, który tak bardzo dzieliłby Polaków i potrafił skłócać całe rodziny. Dlatego w moim filmie chcę pokazać polityków takimi, jakimi naprawdę są. 

ZOBACZ:
Klaudia Halejcio pokazała swoje mieszkanie. Internauci zachwyceni

W produkcji zagrali: Andrzej Grabowski (Jarosław Kaczyński), Ewa Kasprzyk (Beata Szydło), Zbigniew Zamachowski (Tadeusz Rydzyk), Kamil Bosak (Mateusz Morawiecki), Antoni Królikowski (Bartłomiej Misiewicz).