Mini Majk przygotowuje się do walki w Fame MMA. Treningi robią wrażenie

Mini Majk pokazuje, jak trenuje do walki z Lordem Kruszwilem w Fame MMA! Trzeba uczciwie przyznać, że wyglądają naprawdę imponująco. Jeśli Kruszwil nie weźmie się do pracy, będzie miał z Majkiem duży problem.

To będzie zdecydowanie jedna z najciekawszych, jak nie najciekawsza walka całej gali Fame MMA 5. Kruszwil zmierzy się z Mini Majkiem. Początkowo wydawało się, że faworytem będzie ten pierwszy. Teraz te prognozy trzeba chyba trochę zweryfikować. Dlatego, że jedne z nich trenuje bardzo ciężko.

„Cześć, jestem Marek” – każde dziecko w podstawówce zna te słowa i wie, że chodzi o kontrowersyjnego Lorda Kruszwila, nastolatka, który obnosi się swoim luksusem i przepychem. To z nim zawalczy Mini Majk.

POPULARNE  Esmeralda Godlewska wróci do Fame MMA? Może zawalczyć z gwiazdą!

Skasowany już kanał miał 2,7 mln subskrypcji i prawie 450 milionów wyświetleń na platformie YouTube. A ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć jego filmików, mogli usłyszeć o nim w ostatnich dniach w całkiem innym kontekście. Bowiem miał sporo problemów.

Kruszwil jednak się nie poddał. Niewiele ponad miesiąc temu założył nowy kanał, ma już prawie milion subskrypcji. O walce w Fame MMA zdaje się jednak, że zapomniał. Na jego socialach próżno szukać materiałów z treningów do pojedynku. Dlatego to Mini Majk może być faworytem.

Mini Majk vs. Lord Kruszwil

Mini Majk będzie nowym zawodnikiem Fame MMA 5. Mierzący 130 centymetrów zawodnik wyzwał na walkę Lorda Kruszwila, który przyjął propozycję w zamian za wpłacenie odpowiedniej kwoty na charytatywne organizacje.

POPULARNE  Koniec świata może być blisko. NASA ujawniła szokującą prawdę

Mateusz Krzyżanowski, czyli Mini Majk to 24-letni youtuber i influencer oraz nowy zawodnik Fame MMA. Prowadzi również kanał na Youtube. Obserwuje go ponad 400 tys. osób. Krzyżanowski sam siebie przedstawia jako influencera.

Do walki przygotowuje się bardzo sumiennie. Od wielu tygodni zamieszcza na swoich socialach relacje z treningów. Ćwiczy m.in. walkę w stójce, w parterze oraz obalanie przeciwnika. Jego przygotowania naprawdę wyglądają bardzo profesjonalnie.

Nie ukrywa zresztą, że bardzo chce wygrać. W Q&A na swoim kanale podkreślił, że jego warunki fizyczne nie będą przeszkodą w pokonaniu Kruszwila. Jak zaznaczył, najważniejsze jest sumienne przygotowanie się do tej walki.

Patrząc na jego zaangażowanie, Mini Majk powoli wyrasta na faworyta walki z Kruszwilem. Zobaczcie zresztą sami filmik z przygotowań.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: