Dawid Kostecki popełnił samobójstwo? Kolejne dowody temu przeczą

Dawid Kostecki popełnił samobójstwo. Tak przynajmniej twierdzi służba więzienna i prokurator. Tymczasem z każdym dniem przybywa przesłanek, by myśleć inaczej. Tak samo jest również teraz. Pojawił się dowód, który poddaje w wątpliwość oficjalną wersję.

Od śmierci Dawida Kosteckiego minęły już ponad dwa tygodnie. Jednak temperatura wokół sprawy niecodziennego samobójstwa zdaje się w ogóle nie spadać. A wręcz przeciwnie, głównie za sprawą nowych wieści, które napływają od pełnomocników rodziny zmarłego. Teraz także od osób z otoczenia „Cygana”.

Dawid Kostecki to były polski bokser. Zapowiadał się bardzo dobrze, na swoim koncie miał wiele wygranych walk. Dlatego wielka ilość trenerów i dziennikarzy wróżyło mu wielkie sukcesy. Nie tylko na polskich, ale i światowych ringach. Niestety, los pokierował jego życiem zupełnie inaczej.

POPULARNE  Polska w szoku. Wstrząsające dowody ws. Kosteckiego zostały ujawnione!

Ciało byłego pięściarza znaleźli 2 sierpnia nad ranem współwięźniowie Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Oficjalnie podano, że powiesił się w nocy na sznurze uplecionym z prześcieradła, leżąc na łóżku pod kocem. Dawid Kostecki miał popełnić samobójstwo.

Do Białołęki został przewieziony z więzienia w Rzeszowie, w którym odbywał 5-letnią karę za kierowanie grupą przestępczą. Wcześniej Dawid Kostecki spędził już 2,5 roku za kratami za czerpanie korzyści z nierządu.

Dawid Kostecki – kolejne fakty wychodzą na jaw

Pełnomocnicy rodziny Kosteckiego od początku powątpiewają w wersję, że niegdyś czołowy polski pięściarz mógł targnąć się na swoje życie i wskazywali na możliwy udział osób trzecich.

POPULARNE  Dawid Kostecki popełnił samobójstwo czy...? Mnóstwo wątpliwości

Teraz pojawił się kolejny ślad. Dostarczył go Maciej M. To doby znajomy Kosteckiego, który również przebywał w więzieniu. Dwa tygodnie po śmierci pięściarza podjął nieudaną próbę samobójczą. Dlatego wszystko było bardzo tajemnicze.

To on miał zadzwonić do „Gazety Wyborczej”. Z jego rozmowy z redakcją wynika, że Dawid Kostecki nie popełnił samobójstwa. Zginął, bo miał dużą wiedzę o kulisach tzw. afery podkarpackiej.

– Jest to głośna sprawa przestępczych relacji pomiędzy policją a właścicielami rzeszowskich domów publicznych. Wśród ich klientów byli znani politycy, których nagrywano w sytuacjach intymnych” – czytamy w tekście na portalu wyborcza.pl.

2 sierpnia 2019 roku Kostecki został znaleziony martwy w celi aresztu śledczego w Warszawie na Białołęce.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: