Marcin Najman straszy Bonusa BGC. Te słowa zapamiętamy na długo

Marcin Najman długo pozostawał obojętny na filmiki, które na jego temat zamieszczał Bonus BGC. W pewnym momencie miarka się jednak przebrała. Kontrowersyjny bokser postanowił nagrać swój filmik. W niewybrednych słowach ocenił całą sytuację. Bonus BGC ma się czego bać?

To z pewnością jest potencjalny hit. Według nieoficjalnych informacji na jednej z najbliższych gali Fame MMA spotkają się Marcin Najman i Bonus BGC. Złośliwi mówią, że taka walka nie miałaby wiele wspólnego ze sportem. Zdecydowana większość chciałaby jednak go zobaczyć.

Pojedynek mógłby odbyć się na gali Fame MMA. Zawodnikiem tej federacji jest Bonus BGC. Z kolei Marcin Najman stoczył już jedną walkę dla konkurencyjnej organizacji FFF. To jednak nie powinno w niczym przeszkadzać. Taka walka jest więc prawdopodobna.

POPULARNE  Fame MMA szykuje wielkie starcie. Federacja pozyskała kolejną gwiazdę!

Fame MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Najbliższa gala odbędzie się prawdopodobnie jesienią w jednym z dużych polskich miast. Organizacja powoli odkrywa kolejne niewiadome dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Szykuje się wielkie wydarzenie sportowe, rozrywkowe i medialne.

Wszystko wskazuje na to, że Bonus BGC może być jedną z gwiazd zbliżającej się gali. Na razie wiele jednak o nie nie wiemy. Dlatego to otwiera pole dla wielu plotek i takiej samej ilości internetowych spekulacji.Marcin Najman jeszcze je podgrzał.

Marcin Najman do Bonusa BGC

Bonus BGC złapał już bakcyla. Od jakiegoś czasu na jego kanale na youtube pojawiają się zabawne filmiki. Ich wspólnym mianownikiem jest oczywiście potencjalna walka z Marcinem Najmanem na Fame MMA. Najman długo nie reagował, ale w końcu wybuchnął. Nagrał krótki filmik, w którym mówi:

POPULARNE  Koniec świata może być blisko. NASA ujawniła szokującą prawdę

– Mam nadzieję, że te wszystkie filmiki, które publikujesz, to nie jest akcja promocyjna – powiedział Marcin Najman. – Głęboko wierzę, że ty się z tej walki nie wycofasz. A ci wszyscy twoi koledzy przyjaciele, którzy do tej walki cię namawiają, potem z tej klatki cię wyniosą.

– Po tym, jak zobaczyłem te rzeczy, które publikujesz, to ewidentnie taka terapia szokowa by ci się przydała. Teraz są dwie możliwości. Albo weźmiesz rozbieg i perd… się w ścianę, albo ja pierd…ci w klatce – zakończył Najman.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: