Napad na taksówkarza. Ujawniono nieznane nagranie z Eweliną i Kasprem!

Żadna inna para nie robi w ostatnich dniach takiej furory w internecie, jak Ewelina i Kasper. Napad na taksówkarza, którego się dopuścili, wstrząsnął krajem. Nagranie z zajścia pokazywały największe telewizje i portale informacyjne.

Wstrząsające zdarzenie miało miejsce w środę. Doszło do niego w Pruszkowie. 17-letni Kasper K. i 16-letnia Ewelina Julia C. zamówili kurs z centrum Warszawy. Kiedy taksówkarz dojechał do celu, chłopak przyłożył mu nóż do gardła, a dziewczyna, śmiejąc się, ukradła mu pieniądze.

Następnie para rzecz jasna błyskawicznie oddaliła się od samochodu okradzionego i sterroryzowanego taksówkarza. Policja szybko schwytała agresorów. Ponadto media pokazywały w nieskończoność nagranie z wideorejestratora zamontowanego w pojeździe, który wyraźnie uwiecznił napad na taksówkarza. Ewelina i Kasper, niestety, byli jednak pokazywani z zamazanymi twarzami.

To rzecz jasna nie podobało się większości internautów. Przeważały głosy, że tak skandaliczne czyny powinny być piętnowane, a ich sprawcy pokazywani w mediach – ku przestrodze. W sieci szybko zaczęły krążyć informacje o tym, kim są sprawcy napadu.

Ewelina i Kasper: napad na taksówkarza i popis intelektualny

Jak się okazuje, para nastolatków była już wcześniej znana mazowieckiej policji. Informacje o ich wybrykach nie trafiały jednak do ogólnopolskich mediów. Tym razem, głównie ze względu na skandaliczne zachowanie kradnącej pieniądze dziewczyny, sprawa zyskała niebywały rozgłos.

Ponadto pojawiło się nowe nagranie, które na tę chwilę mało kto widział. Widać na nim, jak Ewelina i Kasper – jeszcze przed „legendarnym” już napadem na taksówkarza – popisują się „inteligencją”. Wypowiedzi nastoletniej dziewczyny oraz jej niewiele bystrzejszego partnera już robią furorę w internecie.

Nagranie pochodzi z archiwum telewizji rozrywkowej 4fun.tv:

źródło: donald.pl

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: