Basia Kurdej-Szatan kończy 34 lata!

Popularna aktorka i prezenterka, Basia Kurdej-Szatan w show-biznesie jest już od kilku lat. Odkąd zagrała w reklamie Playa, jej kariera nabrała tempa i celebrytkę mogliśmy zobaczyć w prawie każdym programie rozrywkowym TVP2, w roli prowadzącej. Dzisiaj obchodzi swoje 34. urodziny. Sprawdźcie, kto pierwszy złożył życzenia artystce. 

Warto przypomnieć, że Barbara urodziła się i wychowała w Opolu. W 2009 roku ukończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Następnie rozpoczęła współpracę z Teatrem Nowym w Poznaniu.  

Od 2014 roku grała Joanną Chodakowską w telenoweli M jak miłość. Dwa lata później wcieliła się w jedną z głównych ról w serialu W rytmie serca, który emitowano na antenie Polsatu. Kurdej-Szatan podczas pracy na planie wielu serialów, angażowała się również w większe produkcje filmowe. 

POPULARNE  59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Do nich należą głównie komedie romantyczne: Dzień dobry, kocham cię!, Wkręceni, Wkręceni 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Pech to nie grzech, Narzeczony na niby. 

W 2010 roku, w trakcie pracy nad spektaklem Hair w Teatrze Muzycznym w Gliwicach poznała Rafała Szatana. Kilka miesięcy później, para zaczęła się spotykać ze sobą i zaręczyła się. W 2011 wyszła za mąż za piosenkarza. W 2012 roku urodziła córkę Hanię. 

Basia Kurdej-Szatan świętuje urodziny w pracy

Nocą, aktorka prowadziła relację na Instastories, udostępniając tym samym życzenia od fanów i gwiazd. Podczas pracy nad nowym filmem, który kręcono w Łotwie, Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński złożyli koleżance życzenia, śpiewając piosenkę: 

Baśka miała fajny biust i zawsze będzie miała! Basiu, wszystkiego najlepszego! 

My również życzymy artystce wszystkiego co najlepsze i mnóstwo uśmiechu! 

POPULARNE  Weronika Rosati ma zdjęcie z Butlerem! Fanki zazdroszczą

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: