59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z najlepszych wokalistek w naszym kraju. Kilka lat temu, 59-latka rozpoczęła karierę solową i zaangażowała się w wiele projektów. Mowa tutaj o zagraniu w  nowym spocie Orange is the new black czy dubbingu w filmie dla dzieci. Obecnie, jest już po premierze nowej bajki, gdzie użyczyła swojego głosu jednej z postaci i nagrała piosenkę promującą komedię. Pomimo natłoku obowiązków, gwiazda pojawiła się na premierze animacji i na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco! 

Beata urodziła się i wychowała w Lublinie. W 1978 roku wraz z bratem założyła zespół Bajm. Odkąd grupa wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, ich kariera nabrała tempa. Do najpopularniejszych przebojów tej grupy należą: Józek, nie daruję Ci tej nocy, Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni, Dwa serca, dwa smutki, Szklanka wody.   

Niedawno celebrytka postanowiła tworzyć samodzielnie piosenki. W 2016 ukazał się jej trzeci solowy album, na którym znalazły się takie hity jak: Upiłam się Tobą, Niebiesko-zielone, Letni wiatr, Ruchome wydmy czy Bingo.  

ZOBACZ:
Martyna Wojciechowska zaliczyła potężną wpadkę. Internauci bezlitośni!

Była żoną menadżera Bajmu, Andrzeja Pietrasa, z którym ma dwie córki: Katarzynę i Agatę. W 2016 roku, po 38 latach małżeństwa, Andrzej i Beata rozwiedli się.   

Beata Kozidrak zachwyca na premierze filmu  

Gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Taka liczba robi wrażenie i sama piosenkarka uwielbia dodawać relacje na Instastories i zamieszczać zdjęcia z koncertu lub ważnych projektów, w które się angażuje. 

Kilka godzin temu, w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia z premiery bajki dla dzieci Playmobil film. Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Jarosława Boberka czy Grzegorza Hyżego. 

ZOBACZ:
Jest zwiastun filmu Patryka Vegi "Polityka". Będzie hit?

Jednak to Kozidrak skradła całe show, pojawiając się w seksownej, czerwonej sukience. Fani są oczarowani wyglądem 59-latki. Co więcej, wiemy kto odpowiada za zaprojektowanie kreacji. Jest to sukienka marki La mania. 

Film będziemy mogli oglądać od 23 sierpnia. Wybieracie się do kina? 

Beata Kozidrak
Fot. Instagram