59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z najlepszych wokalistek w naszym kraju. Kilka lat temu, 59-latka rozpoczęła karierę solową i zaangażowała się w wiele projektów. Mowa tutaj o zagraniu w  nowym spocie Orange is the new black czy dubbingu w filmie dla dzieci. Obecnie, jest już po premierze nowej bajki, gdzie użyczyła swojego głosu jednej z postaci i nagrała piosenkę promującą komedię. Pomimo natłoku obowiązków, gwiazda pojawiła się na premierze animacji i na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco! 

Beata urodziła się i wychowała w Lublinie. W 1978 roku wraz z bratem założyła zespół Bajm. Odkąd grupa wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, ich kariera nabrała tempa. Do najpopularniejszych przebojów tej grupy należą: Józek, nie daruję Ci tej nocy, Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni, Dwa serca, dwa smutki, Szklanka wody.   

Niedawno celebrytka postanowiła tworzyć samodzielnie piosenki. W 2016 ukazał się jej trzeci solowy album, na którym znalazły się takie hity jak: Upiłam się Tobą, Niebiesko-zielone, Letni wiatr, Ruchome wydmy czy Bingo.  

POPULARNE  Martyna Wojciechowska zaliczyła potężną wpadkę. Internauci bezlitośni!

Była żoną menadżera Bajmu, Andrzeja Pietrasa, z którym ma dwie córki: Katarzynę i Agatę. W 2016 roku, po 38 latach małżeństwa, Andrzej i Beata rozwiedli się.   

Beata Kozidrak zachwyca na premierze filmu  

Gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Taka liczba robi wrażenie i sama piosenkarka uwielbia dodawać relacje na Instastories i zamieszczać zdjęcia z koncertu lub ważnych projektów, w które się angażuje. 

Kilka godzin temu, w mediach społecznościowych pojawiła się fotografia z premiery bajki dla dzieci Playmobil film. Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Jarosława Boberka czy Grzegorza Hyżego. 

POPULARNE  Jest zwiastun filmu Patryka Vegi "Polityka". Będzie hit?

Jednak to Kozidrak skradła całe show, pojawiając się w seksownej, czerwonej sukience. Fani są oczarowani wyglądem 59-latki. Co więcej, wiemy kto odpowiada za zaprojektowanie kreacji. Jest to sukienka marki La mania. 

Film będziemy mogli oglądać od 23 sierpnia. Wybieracie się do kina? 

Beata Kozidrak
Fot. Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: