Edyta Górniak i Joanna Krupa na wspólnym zdjęciu. Fani oczarowani

Przeglądając media społecznościowe, prawie codziennie możemy przeczytać o głośnych rozstaniach, kłótniach i wzajemnej nienawiści wśród celebrytów. Nie dziwimy się, że trudno Wam uwierzyć w przyjaźń w show-biznesie. Ku waszemu zaskoczeniu są dwie kobiety, które od kilku lat wspierają się i pomagają dobrym słowem. Edyta Górniak i Joanna Krupa, to właśnie o nich mowa. Niedawno na Instagramie modelka w ciąży pochwaliła się zdjęciem z piosenkarką.   

Edyta ma 47 lat. To polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, a także aktorka musicalowa. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od występu na słynnym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie wykonała utwór Zły chłopak.  

Do największych osiągnięć piosenkarki należą między innymi: reprezentowanie Polski w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji w Dublinie z piosenką To nie ja!, gdzie zdobyła drugie miejsce. Obecnie koncertuje po Polsce i wychowuje syna Allana.  

POPULARNE  59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Joanna jest o kilka lat młodsza od artystki. Jest aktorką i modelką. Dzięki matce, która zapisała ją do szkoły modelek, zainteresowała się modelingiem. Do dzisiaj bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych dla światowych magazynów. 

Prywatnie, od lipca 2018 roku jest żoną Douglasa Nunesa. W maju, bieżącego roku poinformowała wszystkie media, że spodziewa się dziecka. 40-latka, odkąd jej brzuszek się zaokrąglił, każdy miesiąc uwiecznia zdjęciami, które dodaje na Instagrama.  

Edyta Górniak i Joanna Krupa na wspólnym zdjęciu 

Pewnie jesteście ciekawi, jak w ogóle zaczęła się przyjaźń celebrytek. Oto odpowiedź: 

Poznałyśmy się w Stanach, w Stanach, bo Allan myśli, że jest moim braciszkiem. To się spotkaliśmy. Poszliśmy na kolację razem ja z Edytą i było takie love at first sight i chyba dwa miesiące temu się poznaliśmy. Bardzo wspaniały człowiek. Zobaczymy, co dalej. Była u mnie na święta. Super dziewczyna. Ona wie, że to jest ciężki klimat, że wyjeżdżasz z Polski, jest mnóstwo konkurencji, ale ma przepiękny głos, ogromny talent, pracowała z największym producentem Davidem Fosterem. Myślę, że będzie okej – opowiedziała Joanna.  

POPULARNE  Martyna Wojciechowska zaliczyła potężną wpadkę. Internauci bezlitośni!

Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy przytulające się Joannę i Edytę. Fotografia została podpisana rozczulającymi słowami: 

Zajęło nam to 1000 mil, ale w Chicago połączyliśmy się ponownie z Edytą Górniak. 

Prawdopodobnie, Górniak pojawiła się w Chicago, ze względu na zbliżające się baby shower u Krupy. Przypominamy, że modelka chce zorganizować aż trzy imprezy na cześć narodzin swojego dziecka. 

Edyta Górniak i Joanna Krupa
Fot. Instagram

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: