Julia Wieniawa ubolewa nad tragedią stulecia

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ma za sobą udział w wielkich kampaniach reklamowych, rolę w wielu filmach i serialach, a także związek z Baronem. Na Instagramie młodą celebrytkę obserwują miliony osób. Dzięki temu, idolka nastolatek bardzo często pomaga biednym rodzinom czy chorym dzieciom, udostępniając zbiórkę pieniędzy. Ostatnio, wrażliwa gwiazda poświęciła parę minut na swojej relacji pożarowi w Amazonii. Aktorka jest zrozpaczona. 

Znana z roli Pauli w Rodzince.pl, Julka ma 21 lat. To polska wokalistka, aktorka, prezenterka, a także celebrytka. Swoją karierę rozpoczęła od występów scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma.

Zagrała w wielu polskich serialach: Na wspólnej, W rytmie serca, Pielęgniarki, Za marzenia, a także filmach: Serce nie sługa, Kobieta sukcesu, Kobiety mafii. Od września będziemy mogli zobaczyć aktorkę w nowym hicie Polsatu, Zawsze warto.

POPULARNE  59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Ponadto, młoda gwiazda od 2015 roku nagrywa piosenki. Do jej przebojów należą takie utwory jak: Co mi jest, Nie muszę, Na zawsze, Oddycham. Dodatkowo, artystka reklamowała lakiery do paznokci, buty, kosmetyki czy stroje kąpielowe.

Prywatnie, od 2017 roku była w związku z synem uznanych aktorów, Antonim Królikowskim. Prawdopodobnie, para rozstała się z powodu różnych planów na najbliższą przyszłość. Od 2019 roku spotykała się z Baronem. Niedawno się rozstali.

Julia Wieniawa rozpacza nad pożarem w Brazylii

Musimy przyznać, że Julka oprócz wykorzystania mediów społecznościowych do reklamowania kosmetyków, stara się także pomagać innym. Co więcej, jako wielbicielka ekologicznego stylu życia, promuje produkty, które nie będą zanieczyszczały środowiska.

Stąd informacja o pożarze lasu deszczowego w Amazonii bardzo ją zasmuciła. Zresztą nie tylko ona rozpacza nad marnym losem naszej planety, ale i Doda czy blogerka Maffashion:

Serce mi krwawi… Te lasy to nasz tlen. To nasze życie. Ile zwierząt musiało tam zginąć… – napisała Julka.

POPULARNE  Weronika Rosati ma zdjęcie z Butlerem! Fanki zazdroszczą

Lasy Amazonii „kryją” w sobie jeszcze setki nie rozpoznanych nigdy przez człowieka gatunków zwierząt i roślin. Wielu możemy nigdy nie poznać, ponieważ grozi im wyginięcie […] Śmierć lasu oznacza również zagładę wielu istnień w tym człowieka […] – skomentowała blogerka.

Gigantyczne pożary widać z kosmosu! Zmiany klimatu doprowadzą do końca świata , jaki znamy i to szybciej niż nam się wydaje – stwierdziła Doda.

Według różnych źródeł, lasy w Brazylii płoną już od kilku dni. Niestety, powodem tego pożaru jest działanie człowieka, a dokładniej chęć oczyszczania ziemi pod hodowlę bydła.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: