Weronika Rosati ma zdjęcie z Butlerem! Fanki zazdroszczą

Joanna Kulig czy Weronika Rosati to aktorki, które próbują swoich sił w Hollywood. Ta druga od kilkunastu lat gra w amerykańskich filmach, raczej role epizodyczne lub drugoplanowe. Niedawno 35-latka pojawiła się na premierze filmu o tytule Świat w ogniu. Na czerwonym dywanie pozował między innymi Gerard Butler. Celebrytka postanowiła uwiecznić ten moment i poprosiła go o zdjęcie. Co za szczęściara! 

Weronika urodziła się i wychowała w Warszawie. Będąc nastolatką trenowała taniec i akrobatykę w Teatrze Buffo. Ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Rola Anny Waszkiewicz w telenoweli M jak miłość przyniosła jej sławę.   

Gerard Butler to szkocki aktor i producent filmowy. Ma 50 lat. Popularność zdobył dzięki takim filmom jak: P.S. Kocham Cię, 300, Upiór w Operze, Olimp w ogniu, Brzydka prawda, Beowulf – Droga do sprawiedliwości. 

POPULARNE  59-letnia Beata Kozidrak kusi na czerwonym dywanie

Okazuje się, że mężczyzna nie zamierza zwalniać tempa i zagrał w najnowszym filmie Rica Romana Waugha Świat w ogniu. Animacja opowiada o agencie, który zostaje oskarżony o próbę zamachu na prezydenta USA.  

Weronika Rosati ma zdjęcie z Gerardem Butlerem! 

Mało kto spodziewałby się, że Rosati zrobi zdjęcie z sławnym Gerardem Butlerem! Aktorka miała okazję spotkać wielu popularnych celebrytów, w końcu bywa w Los Angeles bardzo często, ale takiej okazji i nie mogła odpuścić.

W sieci krąży zdjęcie młodej mamy z Gerardem, a fanki i same koleżanki z branży z pewnością zazdroszczą:

Uwielbiam go „ps i love you” – napisała Joanna Opozda

Bosko!! Ale zazdroszczę fajny ten aktor! – zazdrościła jedna fanek

Omg, zazdroszczę tego zdjęcia BARDZO – skomentowała internautka

Weronika Rosati
Fot. Instagram

POPULARNE  Martyna Wojciechowska zaliczyła potężną wpadkę. Internauci bezlitośni!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: