Magdalena Ogórek bezlitośnie zripostowała hejterkę. Ta zamilkła

Magdalena Ogórek

Dr Magdalena Ogórek nieprzerwanie bryluje na Twitterze. Widzowie uwielbiają również oglądać ją na antenie TVP Info. Choć ma wielu fanów, to bez wątpienia jest jedną z najczęściej atakowanych dziennikarek w naszym kraju.

Obalmy na początek dwa mity: po pierwsze, nie tylko prawica „słynie” z szeroko pojętej mowy nienawiści. Po drugie: nie tylko Danuta Holecka musi każdego dnia oglądać się przez ramię. Fanatycy opozycji nie przepadają równie mocno za Magdaleną Ogórek.

Szczególnie dlatego, że blond reporterka, była polityk, przeszła na – z perspektywy lewicy i neoliberałów – ciemną stronę mocy. W 2015 roku walczyła przecież o prezydenturę RP ze wsparciem SLD. Dziś natomiast wprost wspiera obóz Dobrej Zmiany. Jakby tego było mało, pracuje w TVP Info, które w opinii większości przeciwników PiS jest tubą propagandową rządu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cieszyć się czy nie? Są nowe wieści ws. Ryszarda Kotysa

Magdalena Ogórek dziękuje hejterce

Magdalena Ogórek zmuszona jest mierzyć się z hejtem nie tylko na ulicach czy gdy odbiera telefony od widzów w programach na żywo. To głównie w internecie wylewane są hektolitry nienawiści. Dziś po raz kolejny jedna z użytkowniczek Twittera, ewidentnie sympatyzujących z opozycją, wymierzyła działa w kierunku znanej dziennikarki.

Zasugerowała, że Magda Ogórek jest nastawiona prorosyjsko. To najczęstszy zarzut stosowany przez wrogie prawicy media i komentatorów.

Dziennikarka telewizji publicznej nie pozostała jednak dłużna i zripostowała, w sposób imponujący, niejaką Elę.

Osobie obserwowanej na Twitterze m.in. przez tzw. Komitet Obrony Demokracji nie spodobało się, że Magdalena Ogórek powiedziała kiedyś, iż… jako prezydent odebrałaby telefon od Władimira Putina. A także, że nie bałaby się odpowiedzieć na jego depeszę.

„Mnie nie dziwi skręt Madzi Ogórek w stronę PiSbolszewii” – napisała fanatyczka opozycji.

Na odpowiedź pani Magdy nie trzeba było długo czekać. W odpowiedzi… podziękowała hejterce za darmową reklamę swojej osoby i obaliła absurdalne zarzuty:

Ja kolejny raz chciałam podziękować. Nigdy się Państwu nie wywdzięczę za tyle reklamy. Aż trudno uwierzyć, że Państwo to tak za darmo, ale jeśli to wolontariat to ja naprawdę bardzo dziękuję. Ze zdjęć chciałam przypomnieć: miałam jeszcze z premierem Hiszpanii i Szwecji – odpowiedziała Magdalena Ogórek.

źródło: OTOPRESS.pl, Twitter

  1. Biedronka, Lidl, IKEA? Zapomnijcie. Nowa sieć szokuje cenami!
  2. To gwóźdź do trumny lewicy. Robert Biedroń powiedział za dużo!
  3. Leszek Miller przesadził? Szokujące słowa o Zbigniewie Ziobrze
  4. Roksana Węgiel w nowej roli. Internauci zaskoczeni