Skandaliczny komentarz do zdjęcia Roksany Węgiel. Autor jest pedofilem?

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest w ostatnich miesiącach najczęściej opisywaną gwiazdą w kraju. 14-letnia wokalistka zyskała sławę w nieprawdopodobnie wręcz szybkim tempie. W serwisie Instagram obserwuje ją dziś blisko 800 tys. osób, a kojarzą ją prawie wszyscy.

Bez sensu byłoby po raz kolejny opisywać zawodową drogę Roxie. Jak wiemy, wybiła się dzięki występowi w The Voice Kids w TVP. Natomiast triumf na dziecięcej Eurowizji niedługo po tym tylko utwierdził branżę show-biznesową w przekonaniu, że Roksana Węgiel będzie gwiazdą wielkiego formatu.

Nie tylko koncerty i wywiady udzielane przez Roksanę ciekawią jej fanów i – paradoksalnie – antyfanów. Na Instagramie artystka regularnie dzieli się z odbiorcami momentami ze swojego życia. Pokrótce opisuje to, co przeżyła i swoje plany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cieszyć się czy nie? Są nowe wieści ws. Ryszarda Kotysa

Roksana Węgiel; Instagram i fani

Zdecydowana większość komentarzy jest pozytywna. Jednakże zdarzają się i takie, po których przeczytaniu jeży się włos na głowie. Jak się okazuje, dla wielu młodziutka, 14-letnia Roksana Węgiel stanowi obiekt fantazji seksualnych. Przy tym nawet obraźliwe komentarze jakby tracą na wadze. O jakim wpisie mowa?

Otóż w środę Roxie zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z tradycyjnym dopiskiem. Na fotografii młoda gwiazda ma na sobie letnią odzież – bluzkę oraz zwiewną sukienkę z prześwitującego materiału. „Niestety ostatni turnus The Voice Camp dobiega końca. Poznałam wiele cudownych i utalentowanych osób, mam nadzieje, że jeszcze się zobaczymy!” – relacjonowała Roksana.

Pod rzeczonym zdjęciem pojawił się jednak komentarz, który całkowicie stłamsił sielankowy klimat wpisu Roksany. Jego autorem jest anonimowy, niezdrowo podniecony osobnik o jakże adekwatnym nicku – turbozboczuchxx.

Pozwolimy sobie nie cytować opinii użytkownika Twittera, borykającego się najprawdopodobniej z pedofilskimi zapędami, a jedynie zamieścimy screen:

Roksana Węgiel

Jak widać, Instagram to nie tylko przydatne narzędzie do komunikacji z fanami. Niestety zamieszczanie treści w tym serwisie może również napędzać niezdrowe żądze osób, które niekoniecznie powinny żyć między zdrowymi ludźmi. Cokolwiek ten człowiek myśli, nie powinien raczej dzielić się ze światem tego typu opiniami, na temat 14-letniej dziewczynki.

  1. Magdalena Ogórek bezlitośnie zripostowała hejterkę. Ta zamilkła
  2. Biedronka, Lidl, IKEA? Zapomnijcie. Nowa sieć szokuje cenami!
  3. To gwóźdź do trumny lewicy. Robert Biedroń powiedział za dużo!
  4. Roksana Węgiel w nowej roli. Internauci zaskoczeni
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]