Oto sekret idealnych włosów Dagmary z „Królowych życia”

Dagmara z "Królowych życia"

Reality show, emitowane na antenie TTV od kilku lat oglądają miliony widzów. Z pewnością stwierdzamy, że tak dużą liczbę oglądalności, stacja może zawdzięczać tylko niej. Mowa tutaj o najbarwniejszej postaci programu, która stała się ulubienicą publiczności. Dagmara z Królowych życia, dzięki produkcji stała się tak popularna, że na Instagramie obserwuje ją pół miliona osób! Na zdjęciach, jak i nagraniach celebrytka ma zawsze świetnie ułożone włosy. Teraz możemy Wam  zdradzić, kto odpowiada za jej fryzurę. Będziecie zaskoczeni!

Warto przypomnieć, że Dagmara Kaźmierska mieszka w Kłodzku. Razem z Jackiem i Edytą, a także synem Conanem idzie przez życie z niekończącą się radością i pozytywną energią. Dobre serce i ostry charakter imponuje wielu fanom.

Pomimo kolorowej teraźniejszości, niektórzy mieszkańcy Kłodzka nie mogą zapomnieć o mrocznej stronie królowej. Mowa tutaj o biznesie, który prowadziła kobieta. Klub Heidi był agencją towarzyską, gdzie kobiety świadczyły usługi seksualne za pieniądze.

Maja Hyży w ciąży? Ten szczegół nie umknął fanom

51-latka po ujawnieniu wszystkich szczegółów współpracy z kobietami przebywała kilka miesięcy w więzieniu. Obecnie założyła własny sklep z ubraniami, a także klub nocny, w którym często odwiedzają ją fani.

W 2018 roku wystąpiła w filmie Kobiety mafii 2 Patryka Vegi, a w maju, bieżącego roku  miała wypadek samochodowy. Celebrytka trafiła do szpitala, przez trzy miesiące nie mogła się poruszać, później jeździła na wózku inwalidzkim.

Dagmara z „Królowych Życia” u Mistrza Europy!

Odkąd Dagmara stała się sławna, jej fryzura czy stylizacje coraz bardziej przykuwały uwagę wielu kobiet. Trudno nie zwrócić uwagi, ponieważ 51-latka uwielbia dużo dodatków. Ciężkie naszyjniki i futra to tylko kropla w morzu.

Jak zginął Dawid Kostecki? Jest przełomowy dowód!

Celebrytka zazwyczaj ubiera się sama, jednak o jej włosy dba pewien mężczyzna, którego osiągnięcia robią wrażenie! Mowa tutaj o Pawle Jaglarzu, który we fryzjerstwie zdobył wiele nagród. Jest między innymi medalistą Mistrzostw Świata, Europy, Polski, a także zdobywcą Oscara Mistrzostw Świata 2019 w Japonii.

Niedawno gwiazda ukazała efekty pracy Pawła na Instagramie. Fanki jak zwykle były zachwycone fryzurą Dagmary:

Dagmarka włosy mega! – napisała internautka

Ślicznie pani wygląda – skomentowała obserwatorka

Podsumowując, fryzura Dagmary rzeczywiście prezentuje się wspaniale!

Dagmara z "Królowych życia"
Fot. Instagram