Lord Kruszwil ma poważne kłopoty. Do akcji wkroczyła policja!

0

Lord Kruszwil ma bardzo poważne kłopoty. Kontrowersyjny youtuber napytał sobie biedy jednym ze swoich popularnych filmików. Na nieszczęście dla niego, zainteresowały się nim organa ścigania.

„Cześć, jestem Marek” – każde dziecko w podstawówce zna te słowa i wie, że chodzi o kontrowersyjnego Lorda Kruszwila, nastolatka, który obnosi się swoim luksusem i przepychem. To z nim zawalczy Mini Majk.

Skasowany już kanał miał 2,7 mln subskrypcji i prawie 450 milionów wyświetleń na platformie YouTube. A ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć jego filmików, mogli usłyszeć o nim w ostatnich dniach w całkiem innym kontekście. Bowiem miał sporo problemów.

ZOBACZ:
Mini Majk przygotowuje się do walki w Fame MMA. Treningi robią wrażenie

Kruszwil jednak się nie poddał. Niewiele ponad miesiąc temu założył nowy kanał, ma już prawie milion subskrypcji. Niemal codziennie publikuje nowe filmy, które cieszą się niesłabnącą popularnością.

Należy również pamiętać, że najbliższej gali Fame MMA zmierzy się z Mini Majkiem. O walce w Fame MMA zdaje się jednak, że zapomniał. Na jego socialach próżno szukać materiałów z treningów do pojedynku. Dlatego to Mini Majk może być faworytem.

Lord Kruszwil ma poważne kłopoty

Kanał Lord Kruszwil na serwisie YouTube powstał w 2017 r. Założyli go Marek K. (pseud. Lord Kruszwil) oraz Łukasz W. (pseud. Kamerzysta). Ich filmy w ekspresowym tempie zyskał ogromną popularność. Do czasu zamknięcia kanału obserwowało go prawie 3 miliony osób. Dlatego byli jednymi z najpopularniejszych w sieci.

ZOBACZ:
Dlatego zatonął Titanic? Właśnie ujawniono nowe dowody!

Teraz mają jednak bardzo duże problemy. Domy twórców znanego kanału na YouTube – Lord Kuszwil – zostały przeszukane przez szczecińską policję. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zawiadomił służby, że youtuberzy mogli dopuścić się przestępstwa, które upublicznili w internecie.

„Po zawiadomieniu złożonym przez nasz Ośrodek i zgodnie z naszym wnioskiem policja dokonała przeszukań w domach mężczyzn, którzy odpowiadają za kanał YouTube o nazwie Kruszwil. Podczas przeszukania zatrzymano telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy należący do sprawców” – poinformował na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Chodzi m.in. o nakłanianie nieletniego do innych czynności seksualnych. Twórcy kanału twierdzą, że padli ofiarą nagonki ze strony Ośrodka. Dlatego sprawa będzie mieć dalszy ciąg.