Beata Tadla pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Beata Tadla

Rozstanie z Jarosławem Kretem, a także zwolnienie z TVP, to już przeszłość. Beata Tadla zaczęła nowe życie u boku kochającego partnera oraz inną pracę. 44-latka na bieżąco dzieli się swoim życiem ze swoimi fanami, głównie na Instagramie. Dwie godziny temu, na Instastories, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zamieściła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak myślicie, bardzo się zmieniła? 

Warto przypomnieć, kim jest Beata Tadla. Od kilkunastu lat jest dziennikarką radiową i telewizyjną. Urodziła się 14 czerwca 1975 roku w Legnicy. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Swoją karierę rozpoczęła w Radiu Legnica, Radiem Eska oraz SuperFM. 

Jest znana głównie z programu informacyjnego Wiadomości emitowanego na antenie TVP1. Wcześniej prowadziła takie programy jak: Fakty po Faktach, Fakty po południu, Magazyn 24 godziny. Od lutego 2019 roku została współprowadzącą magazynu publicystycznego Bez ograniczeń. Obecnie pracuje w RadiuZET. 

Ten projekt połączył Julię Wieniawę i Roksanę Węgiel!

W 2018 roku, Beata Tadla wygrała ósmą edycję Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Prywatnie spotykała się z dziennikarzem radiowym i telewizyjnym Polsat News, Radosławem Kietlińskim. Para rozwiodła się w 2014 roku. Kolejnym partnerem był Jarosław Kret, z którym rozstała się w 2018 roku. 

Beata Tadla zaskoczyła fanów 

Parę miesięcy temu, prezenterka opublikowała swoje zdjęcie z młodości. Fotografii towarzyszył dopisek: 23 lata temu…  Internauci zachwycali się urodą dziennikarki. Co więcej, niektórzy stwierdzili, że  teraz wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu z dawnych lat.  

Teraz, Beata Tadla po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Tym razem opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wiadomo, 2 września we wszystkich szkołach w Polsce odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. 

47-letnia Justyna Steczkowska zachwyca ciałem. Fani oczarowani

Prezenterce zebrało się na wspomnienia i pod zdjęciem pozdrowiła wszystkich pierwszoklasistów, a także ich rodziców. Swój komentarz zakończyła słowami: Trzymajcie się! 

Podsumowując, musimy przyznać, że Beata Tadla wyglądała uroczo w galowym stroju. Na fotografii z dawnych lat możemy zauważyć, że celebrytka uczęszczała do 1C, a zdjęcie być może zostało wykonane w sali geograficznej. Co sądzicie o tym zdjęciu? 

Beata Tadla
Fot. Instagram