Maja Sablewska skrytykowana przez fanów Michała Szpaka

Maja Sablewska zna show-biznes jak własną kieszeń. W końcu była menadżerką najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Obecnie zajmuje się modą i pomaga wielu kobietom zmienić swoje życie. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona osób. Pod ostatnią publikacją, fani Michała Szpaka nie wytrzymali i skrytykowali 39-latkę. Dlaczego to zrobili? Okazuje się, że mieli bardzo ważny powód…

Przypominamy, że Maja Sablewska urodziła się i wychowała w Sosnowcu. Obecnie pracuje jako doradca wizerunkowy. Swoją karierę jako menadżerka rozpoczęła w wieku 16 lat. Po koncercie Natalii Kukulskiej utworzyła fanklub wokalistki.

Gwiazda i jej fanka polubiły się do tego stopnia, że młoda dziewczyna została zaproszona przez Kukulską do Warszawy, gdzie miała opiekować się jej synem. Tym samym przerwała studia (była na drugim roku, studiowała geografię).

POPULARNE  Blanka Lipińska zaskoczyła wszystkich. Znów przesadziła?

Kilka lat później została asystentką Katarzyny Kanclerz, która wówczas pracowała w wytwórni muzycznej Universal Music Polska. W 2007 roku poznała tam Dodę, która rozpoczęła karierę solową. Maja Sablewska zaproponowała jej współpracę.

Wśród gwiazd, które zaufały młodej menadżerce znalazły się: Marina, Patricia Kazadi, Edyta Górniak, Tola Szlogowska. Piosenkarki po kilku latach negatywnie oceniły współpracę z 39-latką. Doda niegdyś w jednym z wywiadów stwierdziła, że jest fałszywa i nigdy nie poda jej ręki.

Maja Sablewska skrytykowana

Przełomowym momentem w życiu zawodowym Mai Sablewskiej był udział w muzycznym show X factor, gdzie występowała jako jurorka. Celebrytka często była krytykowana głównie za swoje zachowanie. Bez wątpienia była najbardziej nielubianym trenerem wśród jury.

POPULARNE  Agnieszka Hyży tym dodatkiem zaskoczyła wszystkich

Warto przypomnieć, że w tej samej edycji wśród uczestników znalazł się Michał Szpak. Przed jego wspaniałym wykonaniem piosenki Dziwny jest ten świat, Mai Sablewskiej nie spodobała się stylizacja wokalisty. Fani do tej pory nie mogą zapomnieć niemiłych słów, które jurorka wypowiedziała w stronę wokalisty.

Gwiazda niedawno opublikowała na Instagramie filmik z sesji zdjęciowej, który podpisała słowami: Najbardziej w życiu cenię sobie wolność… Wolność w wyrażaniu siebie.. Wolność.
LOVE. Fanka Michała Szpaka postanowiła przypomnieć Sablewskiej, że piosenkarz swoimi ubraniami i dodatkami również wyrażał siebie:

No ale w X-Factor kazała Pani pościągać „swiecidełka” Michałowi Szpakowi, on też wyrażał siebie… – napisała rozgoryczona fanka.

Do dyskusji włączyła się również kolejna wielbicielka twórczości piosenkarza:

Każdy wyraża siebie na swój sposób . Szpak świecidełkami a Maja sutkami . Naprawdę nie fajnie ogląda się ten odcinek ze Szpakiem z komentarzem Maji , czy ona go kiedyś za to przeprosiła ? On i tak był bardzo grzeczny i zdjął wszystko , bo wiedział ze najbardziej na świecie kocha śpiew i nikt mu tego nie zabierze jakaś prowokacja niskich lotów – skomentowała zawiedziona internautka.

Podsumowując, Maja Sablewska nie skomentowała tej sprawy. Z pewnością fani czekają na przeprosiny z jej strony.

Michał Szpak
Michał Szpak podczas występu w X factor

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: