Fame MMA zaskoczyło kibiców! Tego nikt się nie spodziewał

0
Fame MMA Bonus BGC
Fame MMA

Fame MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że będzie to największa i najlepsza gala w historii tej kontrowersyjnej federacji. Wśród atrakcji jest jedna, której nikt się nie spodziewał!

To może być sportowe wydarzenie tej jesieni. Już w październiku odbędzie się piąta gala federacji Fame MMA. Znów w oktagonie naprzeciw siebie staną najbardziej znani youtbuerzy, influenserzy oraz celebryci. Natomiast karta walk wręcz roi się od hitowych starć. Dlatego bilety prawdopodobnie będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

Kto walczy na Fame MMA 5? Walki sprawią, że na skórze wielu internautów pojawi się gęsia skórka. Już teraz możecie zacząć typować swoich faworytów. Być może będzie nim AdBuster, który zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej federacji.

Drugi z braci Malczyńskich, Dawid, spróbuje obronić pas kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Tomek Olejnik. W walce wieczoru czeka nas elektryzujący pojedynek pomiędzy Isamu a Rafonixem. Będą iskry! Dlatego gala zapowiada się bardzo ciekawie.

Organizatorzy poinformowali, że piąta odsłona gali, która cieszy się rosnącą popularnością, odbędzie się 26 października 2019. Fame MMA 5 odbędzie się w hali Ergo Arena – jednej z największych w Polsce. Hala leży na granicy Sopotu i Gdańska.

Fame MMA 5 – będą wielkie hity

We wtorek organizacja ogłosiła, że walką wieczoru będzie starcie Marcin Najman – Bonus BGC. O zaskoczeniu jednak nie może być mowy. Ponieważ już od dłuższego czasu media informowały, że obaj panowie spotkają się w klatce.

Zaskoczeniem może być jedynie data pojedynku. Początkowo Marcin Najman informował, że w tym roku nie stoczy już żadnej walki. Powodem była kontuzja barku, z którą zmaga się od dłuższego czasu. Dlatego mówił, że gotowy na powrót będzie w przyszłym roku.

Ostatecznie jednak się zdecydował na powrót w tym roku. We wtorek Fame MMA ogłosiło hitowy freak fight pomiędzy Marcinem Najmanem (1-3) a Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem (0-3). Do pierwszego zamieszania może dojść już przed galą – podczas konferencji prasowej.

Konferencja prasowa może być porównywalnym hitem, jak walka. Wielu kibiców nie spodziewało się, że konferencja odbędzie się tak szybko. Teraz wiemy, że pierwszy raz Najman i Bonus staną twarzą w twarz już 28 września. Dlatego czekamy z niecierpliwością.