Magda Gessler wchodzi do polityki? Powiedziała, kim chce być

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby lub nie oglądała programu Kuchenne rewolucje, w którym Magda Gessler jest prowadzącą. Okazuje się, że 66-latka potrafi zaskoczyć swoimi pomysłami nie tylko w programie… W najnowszym show TVN restauratorka wyznała, że będzie przyszłym prezydentem naszego  kraju. Internauci są podekscytowani wyznaniem celebrytki. Czy Andrzej Duda może obawiać się stracenia swojego stanowiska? Postanowiliśmy to wyjaśnić.

Przypominamy, że królowa TVN urodziła się w Komorowie. Dzieciństwo spędziła na Kubie, ze względu na pracę ojca. W latach 60. razem z rodziną zamieszkiwała na Hawanie i w Madrycie, gdzie skończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych św. Ferdynanda. W latach 2005-2007 napisała dwie książki o gotowaniu: Kuchnia moja pasja Kocham gotować – Magdy Gessler przepis na życie.

6 marca 2010 roku zaczęła współpracę z telewizją TVN. Jej zadaniem było poprowadzenie programu o nazwie Kuchenne Rewolucje, który polega na ratowaniu polskich restauracji. Jak wiemy, Magda Gessler nie raz zaskoczyła nas, próbując dania przyrządzone przez kucharzy. Od kilku lat, razem z Anną Starmach i Michelem Moranem zasiada w jury, w polskiej wersji programu Masterchef.

Maja Sablewska skrytykowana przez fanów Michała Szpaka

Prywatnie, w latach 80. spotykała się z korespondentem niemieckiego tygodnika,
Der Spiegel (wyszła za niego za mąż, jednak po jego śmierci wróciła do Polski). Następnie z Piotrem Gesslerem (bratem Adama Gesslera, warszawskiego restauratora). W 1991 roku, gdy sieć restauracji Gesslerów została podzielona, wraz z Piotrem otrzymali lokal U Fukiera.

Obecnie, Magda Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim. Ma dwójkę dzieci: Larę (urodzona w 1980 roku) i Tadeusza (urodzony w 1989 roku). Jej bratem jest polski polityk Piotr Ikonowicz.

Magda Gessler prezydentem naszego kraju?

Od 4 września wśród nowych programów emitowanych na antenie TVN znajdzie się między innymi reality show o nazwie „Starsza pani musi fiknąć”. Bohaterami nowego programu stacji będą: Dawid Kwiatkowski z mamą, Joanna Krupa z rodzicielką, a także Magda Gessler ze swoim synem, Tadeuszem.

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski ujawnił prawdę

Co będą robiły gwiazdy ze swoimi rodzicami? Otóż, przede wszystkim będą się dobrze bawić. Celebryci wraz ze swoimi rodzicami udadzą się w podróż do przepięknych, egzotycznych miasteczek, w których będą wykonywali mnóstwo zadań.

Bez wątpienia, największe emocje będą wzbudzać przygody Magdy Gessler i jej syna Tadeusza. Na zwiastunie pewnego odcinka możemy zobaczyć jak królowa stacji TVN i jej syn znajdują się w nieprzyjemnej sytuacji. Prawdopodobnie znaleźli się na policji, gdzie podczas przesłuchania padły zaskakujące słowa z ust restauratorki:

Jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju.

Ten moment nie umknął fanom i ku zdziwieniu byli bardzo podekscytowani tym, że Magda Gessler może rzeczywiście być prezydentem:

Gessler NA PREZYDENTA! – napisała uradowana fanka pod publikacją celebrytki na Instagramie.

Podsumowując, Magda Gessler wypowiedziała te słowa, ponieważ chciała uratować siebie i swojego syna z nieprzyjemnej sytuacji. Tak że Andrzeju, możesz spać spokojnie!

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: