Rumunia – Hiszpania [typy bukmacherskie]

Przed nami emocje związane z eliminacjami Mistrzostw Europy 2020. Jedną z ciekawszych konfrontacji będzie mecz Rumunia – Hiszpania. Poniżej przedstawiamy typy bukmacherskie na to spotkanie!

Rumunia zajmuje drugie miejsce w grupie F. Na ten dorobek złożyły się dwie wygrane, remis i porażka. Na swoim rozkładzie Rumuni mają Wyspy Owcze i Maltę, a więc reprezentacje, z którymi wygrać po prostu wypadało. Gospodarze czwartkowego starcia zremisowali ponadto na wyjeździe z Norwegią i tutaj pozostał kibicom niedosyt. Również porażka w Szwecji została przyjęta w Rumunii z rozgoryczeniem. Aktualnie Rumunia ma taki sam dorobek punktowy, jak trzecia Szwecja. Przed eliminacjami liczono na to, że głównym konkurentem będzie Hiszpania, a tymczasem okazało się, że Rumuni pogubili punkty w teoretycznie mniej ważnych spotkaniach.

Hiszpanie, jak już wspomnieliśmy na początku artykułu są liderem grupy F. La Furia Roja wygrali wszystkie dotychczasowe, cztery spotkania. Hiszpanów ucieszyło zwłaszcza ostatnie zwycięstwo – 3:0 nad Szwecją. Łącznie podopieczni Roberto Moreno w czterech meczach eliminacyjnych zdobyli 11 bramek i pewnie zmierzają po awans na Mistrzostwa Europy 2020.

Kliknij i sprawdź Rumunia – Hiszpania (Euro 2020)

TYPY BUKMACHERSKIE