Biedronka rozdaje produkty za darmo! Jest tylko jeden warunek

0
Biedronka promocje
Biedronka

Jedna z największych sieci handlowych w naszym kraju uwielbia zaskakiwać swoich klientów nowymi promocjami. Niedawno mogliśmy zaobserwować mnóstwo zniżek na artykuły szkolne. Teraz Biedronka będzie rozdawać wiele produktów prawie za darmo, ale zanim je otrzymacie, będziecie musieli spełnić jeden warunek. Sprawdźcie, co zrobić, by prawidłowo skorzystać z oferty dyskontu.

Biedronka absolutnie zdominowała rynek dyskontów w naszym kraju. W Polsce działa już blisko trzy tysiące sklepów tej sieci. We wszelkich rankingach (głównie zysków notowanych rokrocznie) spółka Jeronimo Martins (właściciel Biedronki) rządzi niepodzielnie. Kolejne miejsca ze znaczną stratą notuje niemiecki Lidl.

Mało kto się spodziewał, że marka spod znaku sympatycznego owada będzie aż tak rozpoznawalna. Co więcej, liczba placówek cały czas się powiększa. Obecnie mamy 2900 sklepów sieci Biedronka w Polsce.

Marketingowcy pracujący dla Jeronimo Martins od wielu lat bombardują swoich klientów między innymi tygodniami tematycznymi czy popularnym zdobywaniem punktów, za które można dostać uroczą maskotkę. Na stronie internetowej placówki możemy przeczytać o tym, że spółka Jeronimo Martins Polska S.A zatrudniła już ponad 65 tysięcy osób. To czyni ją największym prywatnym pracodawcą w naszym kraju. Pracują tam głównie Polacy, ale również mnóstwo imigrantów zza wschodniej granicy.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

Biedronka i nowe promocje

Jeśli czekaliście na promocję typu „50 procent taniej”, to już teraz możecie przygotować listę zakupów. Ponadto otrzymacie tańsze produkty… za darmo. Oczywiście przy zakupie większej ilości. Spieszcie się, gdyż poniższa oferta obowiązuje tylko do końca tygodnia.

Do 8 września w Biedronce będzie można zakupić całkiem dużo produktów w rozsądnej cenie. Dla przykładu za pomidory malinowe zapłacicie 3,99 złotych zamiast 7,99 złotych. W ofercie o tym samym schemacie znajdziecie również sok pomarańczowy Rivia, który po promocji będzie kosztować 3,99 złotych, ale pod jednym warunkiem. W Waszym koszyku muszą znaleźć się dwa soki tej marki. Dodatkowo niedrogo kupicie szampony, żele pod prysznic czy dezodoranty. Pamiętajcie jednak, że muszą to być środki pielęgnacyjne takich firm jak: Adidas, Palmolive, Fa, Nivea, Pantene czy Schauma.

Co najważniejsze, w Biedronce, w tym tygodniu będziecie mogli dostać prawie za darmo kilka butelek Coli Original! Okazuje się, że za sześć napojów zapłacicie jak za cztery. Jest jednak jeden warunek, który musicie spełnić. Wśród sześciu napojów tej marki muszą się znaleźć dwa najtańsze, za które nie zapłacicie nic. To pozwoli Wam zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie zaopatrzyć się w napoje na co najmniej kilka dni.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

źródło: biedronka.pl