Dagmara z „Królowych życia” w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Dagmara z "Królowych życia"

Z pewnością Dagmara z”Królowych życia” to najpopularniejsza gwiazda telewizji TTV. Uśmiechnięta 51-latka skradła serca widzów już po pierwszym odcinku. Nic dziwnego, w końcu Kaźmierska jej znana z tego, że uwielbia pomagać innym, często się wzrusza, a przede wszystkim jest bardzo szczera. Niedawno na Instagramie celebrytka pochwaliła się zwiastunem z kolejnego sezonu reality show. Okazuje się, że podczas krótkiego filmu jej syn, Conan zażądał od niej… mieszkania! Ta wiadomość zszokowała kobietę.

Warto przypomnieć, że Dagmara z „Królowych życia” mieszka w Kłodzku. Razem z Jackiem i Edytą, a także synem Conanem idzie przez życie z niekończącą się radością i pozytywną energią. Dobre serce i ostry charakter imponuje wielu fanom.

Pomimo kolorowej teraźniejszości, niektórzy mieszkańcy Kłodzka nie mogą zapomnieć o mrocznej stronie Dagmary z „Królowych życia”. Mowa tutaj o biznesie, który prowadziła kobieta. Klub Heidi był agencją towarzyską, gdzie kobiety świadczyły usługi seksualne za pieniądze.

Magda Gessler wchodzi do polityki? Powiedziała, kim chce być

51-latka po ujawnieniu wszystkich szczegółów współpracy z kobietami przebywała kilka miesięcy w więzieniu. Obecnie Dagmara z „Królowych życia” założyła własny sklep z ubraniami, a także klub nocny, w którym często odwiedzają ją fani.

W 2018 roku Dagmara z „Królowych życia” wystąpiła w filmie Kobiety mafii 2 Patryka Vegi, a w maju, bieżącego roku  miała wypadek samochodowy. Celebrytka trafiła do szpitala, przez trzy miesiące nie mogła się poruszać, później jeździła na wózku inwalidzkim.

Dagmara z „Królowych życia” spełni prośbę syna?

W kolejnym sezonie popularnego show, prawdopodobnie zobaczymy Gabriela i Rafała, Kasię, Monikę, Izę, a także Dagmarę z synem Conanem oraz przyjaciółmi: Jackiem i Edytą. Nowe odcinki reality show będziemy mogli oglądać dwa razy w tygodniu: w piątek o godzinie 22:30, a także w sobotę o godzinie 22:00.

Maja Sablewska skrytykowana przez fanów Michała Szpaka

W nowym zwiastunie, który udostępniła Dagmara z „Królowych życia” na swoim Instagramie zauważyliśmy pewną scenę, która nas zainteresowała. Rozmowa pomiędzy Dagmarą a jej synem odbywa się w domu celebrytki.

Jak wiemy, Conan kończy niedługo 18 lat. Syn zażądał od swojej rodzicielki mieszkania! Dagmara na początku nie wiedziała co powiedzieć, jednak później wybuchnęła śmiechem. Jesteśmy ciekawi, jak postąpi gwiazda. Przypominamy, że w poprzedniej edycji, Conan dostał na siedemnaste urodziny samochód.

Jak myślicie, czy syn Dagmary z „Królowych życia” dostanie mieszkanie w prezencie?

Emilia Kletkiewicz
Dziennikarka działu rozrywkowego OTOPRESS.pl, studentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, copywriterka.