Piękni i młodzi: Tak wygląda córka rozwiedzionej pary. Podobna do mamy?

0
Piękni i młodzi
Fot. Instagram

Piękni i młodzi to bez wątpienia najpopularniejszy zespół, wykonujący muzykę disco polo. Niedawno o muzycznym trio było głośno, a to z powodu rozstania wokalistów, Magdaleny i Dawida Narożnych. W mediach dość szybko pojawiła się informacja o tym, że mają nowych partnerów. Mało kto jednak pamięta, że oprócz pracy łączy ich córka. Niedawno piosenkarka opublikowała zdjęcie ze swoją pociechą. Jak myślicie do którego z rodziców podobna jest Gabrysia?

Muzyczne trio o nazwie Piękni i młodzi powstało w 2012 roku w Łomży. Początkowo Magdalena i Dawid występowali w innych formacjach muzycznych. Później założono grupę, do której dołączył Daniel. Swoją karierę zaczęli od występów na weselach.

W 2013 roku, w serwisie YouTube, pojawił się teledysk do piosenki Niewiara, który miał ponad 34 milionów wyświetleń. Utwór uzyskał tytuł Hit 2013. W listopadzie ukazała się kolejna piosenka o tytule Kocham się w Tobie, którą wysłuchało 53 miliony osób.

ZOBACZ:
Maja Sablewska skrytykowana przez fanów Michała Szpaka

Następne utwory również okazały się strzałem w dziesiątkę. Prawdziwi fani disco polo na pewno znają te kompozycje: Ona jest taka cudowna, Wyśmienicie, Zastanawiam się, Tak już bez Ciebie, Jedno słowo. 

21 czerwca, tego roku, Magda i Dawid poinformowali swoich fanów o rozwodzie. Po zamieszczeniu informacji, która zaskoczyła miłośników ich twórczości, w mediach szybko pojawiła się plotka o tym, że wokaliści Pięknych i młodych mają już nowych partnerów.

Piękni i młodzi: Tak wygląda ich córka. Podobna do mamy?

Niedawno wokalistka Pięknych i młodych zamieściła na swoim profilu, na Instagramie zdjęcie ze swoją córką. Okazuje się, że wokalistka coraz częściej publikuje wizerunek Gabrysi.

ZOBACZ:
Magda Gessler wchodzi do polityki? Powiedziała, kim chce być

Na profilu Magdaleny Narożnej możemy zobaczyć mnóstwo fotografii, na których widzimy jak córka i mama spędzają wspólnie wolny czas. Frontmenka grupy Pięknych i młodych często podkreśla, że bardzo kocha swoją córkę. Pod zdjęciami znajduje się wiele rozczulających słów o ich relacji.

Gdy internauci zobaczyli zdjęcie córki z mamą, w ciągu sekundy pojawiły się komentarze o tym, do kogo jest podobna Gabrysia. Fani mieli różne zdania. Według niektórych, córka jest bardzo podobna do ojca, a zdaniem pozostałych do mamy.

Podsumowując, naszym zdaniem córka pary z Pięknych i młodych jest podobna do swojego taty, czyli Dawida Narożnego. A Wy jak myślicie, do kogo jest podobna córka rozwiedzionej pary?

Piękni i młodzi
Fot. Instagram