Wojciech Cejrowski nareszcie to ogłosił. Fani zachwyceni

0
Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski

Praktycznie codziennie Wojciech Cejrowski publikuje coś na swoim profilu na Facebooku. Najczęściej są to komentarze do bieżących wydarzeń politycznych czy – ostatnio – zdarzeń w przyrodzie. Nie zawsze jednak znany podróżnik porusza tylko takie tematy.

Wojciech Cejrowski – znany pierwotnie ze swojego kultowego programu „WC Kwadrans”. W XXI wieku kojarzony z kolei głównie dzięki kultowemu cyklowi podróżniczemu „Boso przez świat”. Urodził się 27 czerwca 1964 w Elblągu, od najmłodszych lat przejawiał bardzo konserwatywne, ultraprawicowe poglądy. Jest żarliwym katolikiem.

Fani Cejrowskiego są bardzo lojalni. Oddany sympatyk znanego podróżnika i publicysty zgadza się z nim w niemal każdej sprawie. Nic więc dziwnego, że kontrowersyjnemu dziennikarzowi udaje się łatwo monetyzować swoją popularność. Nie tylko dzięki „Sklepowi Kolonialnemu”, który prowadzi z powodzeniem już od kilku lat.

Charyzmatyczny Wojciech Cejrowski regularnie wydaje również książki. Jego publika bardzo chętnie je kupuje i pochłania. To nie może dziwić, gdyż dziennikarz pisze równie ciekawie, jak opowiada. Ostro, przystępnie, dowcipnie, bardzo bezpośrednio. Legendarna, wydana już w 2003 roku publikacja „Gringo wśród dzikich plemion”, do dziś budzi wielkie zainteresowanie. Teraz pan Wojtek zapowiada coś zupełnie nowego!

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

Wojciech Cejrowski przekazał dobrą wiadomość

Na kolejną książkę fani podróżnika poczekają jeszcze niespełna miesiąc. Jej premiera będzie miała miejsce już 2 października 2019 r. Czego będzie dotyczyła i czym będzie różniła się od poprzednich dzieł Cejrowskiego? Wyjaśnia sam autor.

„JUŻ MOŻNA ZAMAWIAĆ MOJĄ NOWĄ KSIĄŻKĘ. Ja ją Państwu podpiszę i wyślę z dostawą na dzień premiery księgarnianej. Wysłałbym wcześniej, ale premiera to premiera i takie mamy umowy z księgarzami. Autografy… kupiłem kilka pudełek moich amerykańskich mazaków dla gwiazd” – przekazał Wojciech Cejrowski.

„Piechotą do źródeł Orinoko” to najbardziej bogata w przygody książka Wojciecha Cejrowskiego. Tak jak pozostałe, pełna humoru – Czytelnik będzie często parskać śmiechem, a nawet rechotać na całe gardło. Żaden antropolog tak nie pisze – duża wiedza o dzikich plemionach, a jednocześnie podana tak, że wciąga jak kryminał – czytamy stronie sklepkolonialny.com.

Sympatycy Cejrowskiego już nie mogą się doczekać. Pod postem podróżnika na Facebooku mnożą się pytania o wysyłkę do różnych krajów świata. Co ciekawe, Sklep Kolonialny wysyła na cały świat. Zachwycać się dziełem pana Wojtka będą mogli zatem nie tylko rodacy w kraju, ale i Polonia zamieszkała w różnych zakątkach świata.

ZOBACZ:
Biedronka ma kłopoty. Ceny mogą znacząco wzrosnąć!

źródło: OTOPRESS, sklepkolonialny.com