Biedronka: pyszny produkt ZA DARMO! Kolejne promocje szokują

Biedronka

Pizza za darmo? To naprawdę możliwe. Sieć dyskontów Biedronka po raz kolejny przygotowała promocje, w które trudno uwierzyć. Klienci sklepów spod znaku sympatycznego owada w znacznej większości z nich skorzystali. Ale nie wszystko stracone! Jeronimo Martins przygotowuje jeszcze większe bomby.

Biedronka i hasło Codziennie niskie ceny prawdopodobnie już zawsze będą ze sobą kojarzone. Legendarny już slogan reklamowy ciągle znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. To zapewne dlatego sieć zarządzana przez Portugalczyków nie ma sobie równych na polskim rynku w rankingach popularności, sprzedaży i dochodu.

ZOBACZ!
Biedronka rozdaje produkty za darmo! Jest tylko jeden warunek

Obiegowa opinia mówi, że w kapitalizmie nie ma nic za darmo. W niemalże każdym przypadku ta zasada się sprawdza. Są jednak marketingowcy, którzy wiedzą, jak sieć powinna dziękować klientom za zaufanie. Tacy właśnie ludzie pracują dla portugalskiej spółki Jeronimo Martins, właścicieli marki Biedronka.

Biedronka: pizza za darmo? To możliwe!

Czy w Polsce można dostać coś za darmo? Otóż okazuje się, że tak. Przynajmniej w sklepach sieci Biedronka, które od lat uchodzą za tanie i świetnie zaopatrzone. W kończącym się tygodniu furorę robiła promocja, która bez wątpienia przypadła do gustu wielbicielom kuchni włoskiej.

ZOBACZ!
Koniec pewnej ery. IKEA wycofuje się po 20 latach

Niestety, promocja nie mogła trwać do końca dzisiejszego dnia. Wszystko to dlatego, ża mamy kolejną niedzielę niehandlową. Chodzi o jeden z flagowych produktów Biedronki – pizzę Donatello. Klienci od lat chwalą jej smak i jakość, „pomimo” faktu, iż jest  to marka własna.

W tym tygodniu rzeczony produkt mogliśmy dostać w dyskontach znanej marki zaledwie za 20 procent wartości! 80 procent zniżki? Dla Biedronki to normalne. Jedynym warunkiem było zakupienie dwóch pizz marki Donatello. Drugą dostaliśmy wtedy praktycznie za darmo. Czyż to nie piękne? Dwie pizze w cenie jednej, w dodatku w dowolnych kompozycjach składników. Jednakże nie wszystko stracone!

ZOBACZ!
Kolejne grupy dostaną 500 plus. Wiemy, od kiedy!

„Ale Tydzień dla fanów pizzy! Sięgnij od razu po dwie pizze Donatello, a za tańszą z nich zapłacisz 80% mniej. Masz do wyboru wiele doskonałych smaków!” – zachęcała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Biedronka. Co ciekawe, przecenionych o grubo ponad 50 proc. jest wiele innych produktów. Ponadto promocje typu „druga sztuka za darmo” sieć zaczyna stosować regularnie! By się o takich promocjach dowiedzieć, wystarczy odwiedzić stronę internetową sieci – Biedronka.pl lub regularnie odwiedzać nasz portal.

Przypominamy, że większość sklepów tej sieci jest czynnych od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 21.00. Takie same godziny otwarcia obowiązują w niedziele handlowe. Niestety na niedzielę handlową będziemy we wrześniu czekali wyjątkowo długo – aż do 29, a więc przedostatniego dnia miesiąca.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]