Roksana Węgiel wyjedzie z Polski? Gwiazda mówi wprost

0
Roksana Węgiel Roxie

Roksana Węgiel wyjedzie z Polski? Młoda gwiazda rozwiała wątpliwości w wypowiedzi dla Radia Eska. 14-letnia Roxie zapewne zaskoczyła takimi słowami wiele osób ze środowiska show-biznesu.

Błyskawiczna kariera Roksany Węgiel to materiał na książkę albo film. I to taki w hollywoodzkim stylu. Niewykluczone, że za kilka lat coś podobnego powstanie. Roxie zdobywa przecież popularność i sympatię odbiorów w imponującym tempie. Jak przyznaje, od zawsze inspiruje ją Edyta Górniak.

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Od dziecka wykazywała zainteresowanie muzyką. Występowała w jasielskim Domu Kultury, jeździła na ogólnopolskie konkursy. Talent Roxie był doceniany, aż w końcu wypłynęła na szerokie wody. Jej największym hitem jest wciąż „Anyone I Want To Be”.

14-latka z podkarpackiego Jasła się nie zatrzymuje. Przecież zaledwie w ubiegłym roku kraj usłyszał o niej, gdy triumfowała w The Voice Kids. Wisienką na torcie było zwycięstwo w Eurowizji Junior, gdzie zachwyciła również międzynarodową publikę. Zawziętość, brak kompleksów – to wszystko pasuje bardziej do amerykańskiej, niż polskiej gwiazdy.

Roksana Węgiel wyjedzie z Polski?

Ponadto młoda gwiazda coraz częściej „obrywa” za – zdaniem wielu – zbyt wyzywające stroje. Z kolei teksty jej nowych piosenek są uznawane za zbyt odważne jak na utwory tak młodej osoby. Są i skandale, a przecież to najbardziej kocha na przykład Ameryka.

Czy zatem Roksana Węgiel zdecyduje się na opuszczenie kraju i kontynuację kariery za granicą? Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nie. Co ciekawe, głos w tej sprawie zabrała już sama wokalistka. Jej wypowiedź nie pozostawia raczej wątpliwości.

W trakcie odpowiadania na pytania w „Przesłuchaniu” Radia Eska, Węgiel odpowiedziała, w jakim kraju chciałaby mieszkać. Niemalże bez zastanowienia odparła: „W Polsce!”. Potwierdziła tym samym, że życie w ojczyźnie stanowi dla niej wyższą wartość, niż globalna kariera i znacznie większe pieniądze, które wytwórnie i menedżerowie mogliby jej zaproponować szczególnie na Zachodzie.

Roksana Węgiel nie jest typową młodą celebrytką. Często podkreśla, że religia stanowi dla niej najwyższą wartość. Zaznacza także ogromny wkład rodziny w sukces, który osiągnęła. Roxie jest bardzo zżyta z rodzicami, jej mama zrezygnowała nawet z pracy, by jeździć ze swoją córką po kraju.

  1. Ten projekt połączył Julię Wieniawę i Roksanę Węgiel!
  2. Roksana Węgiel w nowej roli. Internauci zaskoczeni
  3. Biedronka: pyszny produkt ZA DARMO! Kolejne promocje szokują
  4. Koniec pewnej ery. IKEA wycofuje się po 20 latach
  5. Agnieszka Kaczorowska świętuje pierwszą rocznicę ślubu i to na bogato!