Nie do wiary! Wiemy, ilu klientów dziennie ma Biedronka

0
Biedronka

Jeżeli ktoś nigdy nie był w dyskoncie sieci Biedronka, najprawdopodobniej nigdy nie odwiedził Polski. Sieć spod znaku sympatycznego owada bije wszelkie rekordy popularności. Ponadto aż trudno jest opisać, jak rozpoznawalna jest to marka.

Biedronka to nie tylko ulubiony dyskont Polaków. Sieć ta stanowi również wzór do naśladowania dla osób, które interesują się marketingiem. Praca, jaką na przestrzeni ostatnich dwóch dekad wykonała w naszym kraju portugalska spółka Jeronimo Martins, jest wręcz nieoceniona.

Bowiem legendarne hasło reklamowe Codziennie niskie ceny to był dopiero początek. Jeszcze kilka lat temu nikt nie przewidywał przecież „Świeżaków” i ich gigantycznego sukcesu. Teraz z kolei furorę robią „Słodziaki„. Kontynuacja akcji z maskotkami przyciąga do Biedronki jeszcze większe rzesze klientów, niż pojawiały się w dyskontach tej sieci wcześniej.

Nie o „Słodziakach” będzie jednak mowa w tym artykule. Dziś postaramy się Państwu zobrazować, jak imponujące efekty przynoszą szeroko zakrojone akcje marketingowe sieci Biedronka. Polacy zbierają punkty, naklejki i kupują w Biedronce na potęgę. A czy ktoś zastanawiał się kiedyś, ilu klientów dziennie odwiedza sklepy sieci Biedronka?

Ilu klientów dziennie ma Biedronka?

Jeżeli tak, to mamy odpowiedź. Tak się składa, że w tym tygodniu Biedronka udzieliła jej na swojej oficjalnej stronie internetowej. Biuro prasowe Jeronimo Martins zrobiło to przy okazji przekazania mediom informacji o sukcesie sieci. „Ranking TOP CEE: właściciel sieci Biedronka między gigantami” – czytamy w tytule komunikatu prasowego.

„Firma Jeronimo Martins Polska S.A., do której należy m.in. sieć Biedronka, znalazła się na 4. pozycji w tegorocznym rankingu największych firm Europy Środkowo-Wschodniej TOP 500 CEE. Wyniki zostały ogłoszone 4 września, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy” – przekazała sieć. Nagrodę w imieniu Jeronimo Martins odebrał Maciej Łukowski.

Należąca do Jeronimo Martins Polska S.A. Biedronka ma aktualnie 2916 placówek w ponad 1100 miejscowościach w Polsce. Jest ponadto największym prywatnym przedsiębiorcą w kraju i drugą co do wielkości polską firmą, zatrudniającą ponad 65 tys. osób. Sklepy Biedronka dziennie odwiedza ok. 4 miliony klientów. Ta liczba niemalże ścina z nóg! Wyobraźcie sobie tylko, że ponad jedna dziesiąta z nas każdego dnia przekracza próg dyskontu tej sieci. Jest przecież mnóstwo innych…

  1. Polski Amazon? To może być historyczny projekt
  2. Biedronka: pyszny produkt ZA DARMO! Kolejne promocje szokują
  3. Koniec pewnej ery. IKEA wycofuje się po 20 latach
  4. Władimir Putin o III wojnie światowej. Przerażające słowa!
  5. Biedronka rozdaje produkty za darmo! Jest tylko jeden warunek