Ewa Chodakowska szczerze o małżeństwie. Będziecie zaskoczeni

Ewa Chodakowska
Fot. Instagram

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza trenerka fitness. 37-latka ma szczęście nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Od 2013 roku jest szczęśliwą żoną Lefterisa. Dzisiaj, celebrytka zaskoczyła wszystkich swoim wpisem, w którym szczerze opisała, co sądzi o zaręczynach i ślubie. Tym samym, poinformowała o tym, że świętuje kolejną rocznicę ślubu cywilnego z ukochanym. Sprawdźcie, co sportsmenka chciała przekazać innym kobietom!

Przypominamy, że Ewa Chodakowska to polska trenerka, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym, redaktor naczelna czasopisma Be Active. Dietetyka & Fitness, a także pisarka. Jest uznawana za „polską królową fitnessu”.

Chodakowska na co dzień przygotowuje plany treningowe i mnóstwo wyzwań dla tysiąca kobiet, które jej zaufały. Obecnie przebywa z mężem w rodzinnej miejscowości, w Grecji. Niedawno jednak mogliśmy zobaczyć sportsmenkę i jej ukochanego na balu TVN.

ZOBACZ!
Iwona Cichosz wyszła za mąż. Nie uwierzycie, gdzie odbyło się wesele!

Musimy przyznać, że para prezentowała się wspaniale. Nikt z nas jednak nie wiedział, że za kilka dni będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji, Ewa podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat małżeństwa. Opowiedziała również o tym, jak zaręczyła się ze swoim chłopakiem.

Ewa Chodakowska o małżeństwie

Niewątpliwie, Ewa Chodakowska ma wyjątkowe podejście do tematu małżeństwa. W dzisiejszym wpisie nie owijała w bawełnę i wprost napisała, że welon i biała sukienka, nigdy nie były jej marzeniem. Co więcej, zdradziła swoim fankom, że wielokrotnie odmawiała przyjęcia zaręczyn.

Wszystko się zmieniło, gdy poznała Lefterisa. Jak sama stwierdziła, wiedziała że to on jest tym jedynym i z przyjemnością powiedziała „tak” 9 września 2013 roku. Do podjęcia takiej decyzji, namówiła ją przyjaciółka, Joanna Przetakiewicz.

ZOBACZ!
Dagmara z "Królowych życia" w szoku. Czego zażądał od niej syn?

Do dzisiaj, Lefteris i Ewa nazywają ją matką chrzestną ich małżeństwa. Najlepsze jednak, sportsmenka zostawiła na koniec. Wśród zdjęć, które zamieściła na Instagramie, mogliśmy zobaczyć zrzut ekranu z rozmowy, w której pewna internautka przypomniała jej o rocznicy ślubu cywilnego. Sam mąż Ewy Chodakowskiej zapomniał o tym dniu:

Zaraz po tym pobiegłam do męża ze słowami „happy anniversary Baby” i zobaczyłam te jego wielkie uśmiechnięte oczyska!!! „To dziś?” NIO! TO DZIŚ!!! Idealnie, bo właśnie się pakujemy… będzie co świętować. Taka z nas para, ważne ze wciąż ZAKOCHANA NA ZABÓJ – napisała Ewa.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ewie Chodakowskiej kolejnych lat wypełnionych miłością!

Ewa Chodakowska
Fot. Instagram